Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
13. septembra 2012 Plyn a ropa od Energia.skTASR

SPP dodáva elektrinu už aj domácnostiam

„Hlavnou konkurenčnou výhodou elektriny od SPP je cena – elektrinu ponúka s 8-% zľavou na 6 mesiacov oproti tradičným dodávateľom v danom regióne. Celková úspora nákladov na elektrinu tak dosahuje až 5 % v prvom roku. Po skončení tohto obdobia garantujeme nižšiu cenu, ako ponúka tradičný dodávateľ elektriny v danom regióne, a to aj keď príde k zmene cenníkových cien iných dodávateľov,“ informovala na dnešnom stretnutí s médiami riaditeľka sekcie marketingu a retailu SPP Jiřina Repaská.

Slovenský plynárenský priemysel, a. s., je nadnárodná energetická spoločnosť, ktorá priamo nadväzuje na viac ako 150-ročnú tradíciu plynárenstva na Slovensku. Akcionármi SPP sú Slovenská republika prostredníctvom Fondu národného majetku SR (51 %) a spoločnosť Slovak Gas Holding B.V. (49 %), konzorcium spoločností E.ON Ruhrgas AG a GDF SUEZ.

UPOZORNENIE:

TASR ponúka k správe zvukový záznam.

Copyright © TASR 2012

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.