Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
7. novembra 2011 Plyn a ropa od Energia.skSITA

SPP – distribúcia pripojila už 1,5-miliónteho zákazníka

Jeden a pol miliónta zákazníčka pripojila do distribučnej siete svoj rodinný dom v Ružomberku. „Vy žartujete, ja tomu neverím“, reagovala neveriacky pani Mária Brežná na informáciu, že sa stala jubilejnou zákazníčkou prevádzkovateľa distribučnej siete. Pani Mária Brežná získala od spoločnosti SPP – distribúcia, a.s., ako dar vrátenie poplatku za pripojenie k distribučnej sieti vo výške 318 eur, čo znamená, že bola pripojená bezplatne.

„Plynárenstvo je mimoriadne dynamicky sa rozvíjajúce odvetvie hospodárstva, čo okrem iného dokazuje aj sústavne sa zvyšujúci počet užívateľov distribučnej siete. Som nesmierne rád, že SPP – distribúcia pripojila už 1,5-miliónteho zákazníka. Ďakujem všetkým zákazníkom, vďaka ktorým sme mohli dosiahnuť tento ambiciózny cieľ. Aj naďalej sa budeme neustále snažiť o zvyšovanie kvality služieb, ktoré poskytujeme pri procese pripojenia k distribučnej sieti. Našou prioritou je garantovať bezpečnú a spoľahlivú distribúciu zemného plynu až k odberateľom,“ uviedol Jean-Pierre Béringuier, predseda predstavenstva SPP – distribúcia, a.s.

„Na prvý pohľad ide „len“ o ďalšieho zákazníka v poradí, čo by mala byť bežná záležitosť. Je to však významná chvíľa v histórii našej spoločnosti. V SPP – distribúcia máme všetci obrovský motív pre našu prácu, a tým je spokojnosť zákazníka. Som presvedčený, že dlhodobý úspech je podmienený neustálym zdokonaľovaním. Pri všetkých našich činnostiach uplatňujeme transparentný a nediskriminačný prístup k zákazníkom, za ktorých okrem obchodníkov s plynom považujeme nielen tých, ktorí už odoberajú zemný plyn z distribučnej siete, ale aj tých, ktorí by ho chceli odoberať,“ zdôraznil Bohumil Kratochvíl, generálny riaditeľ SPP – distribúcia, a.s.

V úsilí o neustále zlepšovanie kontaktu so zákazníkmi spoločnosť SPP – distribúcia v roku 2010 zriadila telefonickú Zákaznícku linku pre pripájanie k distribučnej sieti s číslom 0850 269 269.

SPP – distribúcia, a.s. sa v plnej miere venuje pripájaniu nových odberných plynových zariadení k distribučnej sieti a s ním spojenému rozvoju infraštruktúry. Denne pracuje na rozširovaní zákazníckeho portfólia a spokojnosti zákazníkov promptným a dôsledným spracovaním viac ako 10 000 doručených žiadostí o pripojenie k distribučnej sieti ročne. Z celkového počtu obcí na Slovensku bolo k 31. 12. 2010 plynofikovaných 77 % obcí, v ktorých žije 94 % všetkých obyvateľov Slovenska.

SPP – distribúcia, a.s. (http://www.spp-distribucia.sk) začala svoju činnosť 1. júla 2006 právnym odčlenením všetkých činností súvisiacich s distribúciou zemného plynu a distribučných aktív ako 100 % dcérska spoločnosť SPP (Slovenský plynárenský priemysel, a.s.). Spoločnosť poskytuje svoje služby pre všetky segmenty trhu s plynom, pre domácnosti, malé podniky a organizácie, mestá, obce, ako aj pre veľkých zákazníkov a technologických odberateľov. SPP – distribúcia, a.s zabezpečuje distribúciu zemného plynu pre 1,5 milióna odberateľov na Slovensku.

Zdroj: SPP – distribúcia, a.s.

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.