Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
3. decembra 2010 Plyn a ropa od Energia.skTASR

SPP: Ceny zemného plynu pre domácnosti od 1. januára 2011

ÚRSO svojím rozhodnutím určí ceny za dodávky plynu pre domácnosti na obdobie od 1. januára 2011 do 31. decembra 2011. Po doručení príslušného cenového rozhodnutia SPP bezodkladne zverejní ceny na rok 2011 spolu s podmienkami ich uplatňovania na svojej internetovej stránke www.spp.sk

Úrad pre reguláciu sieťových odvetví k dnešnému dňu zatiaľ neukončil cenové konanie týkajúce sa určenia cien za dodávku plynu pre domácnosti na obdobie od 1. januára 2011 do 31. decembra 2011.

Mesačné preddavky sa od januára 2011 pre zákazníkov SPP automaticky meniť nebudú. Vyúčtovacie faktúry budú zasielané až po ukončení riadneho vyúčtovacieho obdobia, t.j. pri ročnej fakturácii.

V súvislosti s očakávanou zmenou cien zemného plynu k 1. januáru 2011 spoločnosť SPP – distribúcia, a. s., vykoná pre všetky tarify odpočet spotreby formou typového diagramu dodávky (t.j. odhadom), nie prostredníctvom fyzického odpočtu. Zákazníci SPP majú možnosť nahlásiť stav plynomera aj na Zákaznícku linku SPP 0850 111 363 prípadne na e-mailovú adresu: zakaznickalinka@spp.sk.

Nové ceny za dodávku plynu pre domácnosti a podmienky ich uplatňovania budú okrem internetovej stránky www.spp.sk zákazníkom k dispozícii aj prostredníctvom Zákazníckej linky SPP na čísle 0850 111 363 s celoslovenskou pôsobnosťou v pracovných dňoch od 7.00 h do 20.00 h a v Zákazníckych centrách SPP.

Slovenský plynárenský priemysel, a. s., (SPP) (www.spp.sk) je nadnárodná energetická spoločnosť a spoľahlivý dodávateľ energií a služieb. SPP priamo nadväzuje na viac ako 150-ročnú tradíciu plynárenstva na Slovensku. Víziou spoločnosti je byť jednou z vedúcich energetických skupín v strednej a východnej Európe so silnou dôverou zákazníkov a obchodných partnerov. SPP poskytuje spoľahlivé a konkurencieschopné dodávky energií a s nimi spojené služby na Slovensku aj na medzinárodných trhoch. Spoločnosť ponúka riešenia pri úspore energií a podporuje iniciatívy zamerané na trvalo udržateľný rozvoj. Akcionármi SPP sú Slovenská republika prostredníctvom Fondu národného majetku (51 %) a konzorcium Slovak Gas Holding pozostávajúce zo spoločností E.ON Ruhrgas a GDF SUEZ (49 %).

Kristína Pelcrová

Útvar externej komunikácie Slovenský plynárenský priemysel, a. s.

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.