Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
4. apríla 2012 Elektrina a elektrická energia od Energia.skSITA

Spoločnosť IBM ocenila softvérových partnerov

Na výročnom podujatí  IBM Software University 2012 si ocenenie za víťazstvo v kategórii IBM Software partner roka 2011 z rúk riaditeľa softvérovej divízie IBM Slovensko Viktora Birnsteina prevzal zástupca spoločnosti DATALAN. V kategórií IBM Software partner roka 2011 sú oceňovaní partneri na základe výšky tržieb z predaja softvérových licencií a počtu dosiahnutých certifikácií. Na druhom mieste sa umiestnila spoločnosť Tempest a tretie miesto získala spoločnosť Gratex.

Skokanom roka sa stala spoločnosť Ness, ktorá získala ocenenie IBM Software skokan roka 2011 za najväčší pokrok v certifikáciách v uplynulom roku. Posledné prestížne ocenenie IBM Software technologický partner roka 2011 si odniesla spoločnosť Nextira One.

IBM má jednu z najrozsiahlejších sietí obchodných partnerov na svete v oblasti IT. Spoločne so svojimi obchodnými partnermi prináša IBM riešenia prispôsobené potrebám jednotlivých zákazníkov a napĺňa svoje poslanie pomáhať zákazníkom pomocou integrovaných, flexibilných a efektívnych riešení redukovať ich náklady a zvyšovať tak ich konkurencieschopnosť na trhu.

Zdroj: IBM

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.