Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
12. júna 2013 Ostatné od Energia.skSITA

SMART point podporuje mladé podnikateľské nápady

Hlavné mesto Bratislava, v spolupráci s I-Europa, s.r.o. a Connect coworking otvárajú v piatok 14. júna 2013 o 11:00 regionálne kompetenčné centrum SMART point.

Ide o pilotnú aktivitu projektu i.e.SMART, nielen v Bratislave, ale aj v ďalších partnerských regiónoch v Maďarsku, Rakúsku, Taliansku, Českej republike a Nemecku. Bratislavské centrum s nimi bude intenzívne spolupracovať. Dôležitým faktorom projektu je práve sieťovanie medzinárodných partnerov, úzka komunikácia, prenos know-how a vzájomných skúseností a v neposlednom rade aj zohľadnenie regionálnych špecifík a potrieb.

SMART point Bratislava, spolu s odborne vyškoleným trénerom, bude k dispozícii mladým a začínajúcim podnikateľom počas pracovných dní a vytvorí im podmienky pre rozvoj ich podnikania s dôrazom na inovatívnosť. „Hlavné mesto Slovenskej republiky Bratislava považuje podporu podnikania a inovácií za jednu zo svojich kľúčových oblastí podpory,“ uviedol v tlačovej správe Peter Weiss z Magistrátu hlavého mesta Bratislavy.

Päť najlepších podnikateľských nápadov dostane priestor prezentovať sa pred medzinárodnou odbornou porotou.

© energia.sk

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.