Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
3. októbra 2011 Plyn a ropa od Energia.skSITA

SLOVNAFT Aréna – najväčší hokejový stánok na Slovensku

Hokejová aréna svetových parametrov vznikla na mieste zimného štadióna postaveného ešte v roku 1940. Autorom projektu jeho prestavby je renomovaný architekt Dušan Fischer. V súčasnosti je zimný štadión považovaný za najmodernejší hokejový komplex v Európe, ktorý kvalitou a komplexnosťou svojich služieb predčil aj SAP Arenu v nemeckom Mannheime.

Nová aréna sa stala domovským stánkom hokejistov HC Slovan Bratislava a od sezóny 2011/2012 by mala na dva roky niesť názov SLOVNAFT Aréna. Zapožičanie mena arény je v súčasnosti bežným a často využívaným nástrojom marketingovej komunikácie, a to nielen v hokeji. Bez finančnej podpory silných korporátnych partnerov by ani veľké medzinárodné športové haly neboli schopné samostatnej existencie. „Dlhodobá podpora slovenského hokeja so strany našej spoločnosti, od hokejových prípraviek, hokejovej extraligy až po samotnú reprezentáciu vyústila do prirodzeného záujmu podporiť aj fungovanie ďalšej dominanty spätej s hokejom a kultúrou nášho hlavného mesta,“ vysvetľuje Anton Molnár, riaditeľ Podnikovej komunikácie SLOVNAFT, a.s..

„V SLOVNAFT Aréne pripravuje do novej sezóny HC Slovan také sprievodné marketingové a spoločenské aktivity, ktoré výrazným spôsobom zvýšia kultúru fandenia, prilákajú na hokejový extraligový zápas nových priaznivcov vrátane celých rodín s deťmi a prinesú ďalšie pozitívne stimuly a vzory pre deti a mládež, ktorá sa chce venovať športu. To všetko s výraznou pomocou zo strany veľkej súkromnej spoločnosti, ktorá sa podpore hokeja na Slovensku venuje už dlhodobo,“ povedal Maroš Krajči, generálny manažér HC Slovan Bratislava.

Aréna bude tiež častým dejiskom koncertov medzinárodných hudobných hviezd, krasokorčuliarskych exhibícií, adrenalínových športov a ďalších atraktívnych podujatí. Stane sa vyhľadávanou adresou pre obyvateľov i návštevníkov hlavného mesta za účelom plnohodnotného trávenia voľného času na jednom z najfrekventovanejších miest v širšom centre Bratislavy.

SLOVNAFT Arénu tvorí  komplex s dvomi tréningovými halami, ubytovacím zázemím,  parkovacími plochami (372 miest) a promenádou obchodných priestorov. Súčasťou desaťtisícového hľadiska arény sú aj nové komfortné priestory pre náročnejších návštevníkov, ktoré sú okrem vlastnej hľadiskovej zóny vybavené aj konferenčným priestorom a gastronomickým servisom.

Zdroj: Slovnaft, a.s.

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.