Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
6. septembra 2011 Plyn a ropa od Energia.skSITA

Slovenský pohár sa mení na SLOVNAFT CUP

Spoločnosť SLOVNAFT, a.s., vstupuje do ďalšieho slovenského masového športu – futbalu. Týmto krokom sa Slovnaft stáva prvou spoločnosťou v histórii pohára, ktorý bude niesť jej meno a zároveň prispeje k rozvoju jedného z najpopulárnejších športov na Slovensku.

„Pre spoločnosť SLOVNAFT, a.s., sa dnes začína nová etapa v úlohe generálneho reklamného partnera Slovenského pohára. Veríme, že toto partnerstvo bude prínosom pre slovenský futbal a všetkých jeho priaznivcov, prispeje k ekonomickej stabilizácii a skvalitneniu súťaže. Futbalu, ale predovšetkým jeho fanúšikom, prajeme atraktívnu, dobrými výsledkami a výkonmi nabitú sezónu,“ povedal Oszkár Világi, generálny riaditeľ  spoločnosti SLOVNAFT, a.s., a vyjadril nádej, že nová sezóna bude minimálne taká vydarená ako predošlá.

Prezident Slovenského futbalového zväzu Ján Kováčik uviedol: „Získanie generálneho reklamného  partnera pre našu pohárovú súťaž je potvrdením úsilia nového vedenia SFZ získať pre podporu futbalu nových partnerov, vďaka ktorým môžeme dodať nášmu „poháru” s viac ako 40 ročnou históriou potrebnú imidžovú a aj marketingovú podporu. Víťaz SLOVNAFT CUPu má zaručenú účasť v pohárových súťažiach UEFA a je naším cieľom, aby tá naša súťaž bola pre neho dobrou prípravou vrátane všetkého, čo sa týka organizácie, propagácie, vizualizácie a marketingu súťažných stretnutí. Teším sa z tejto spolupráce a všetkým tímom v SLOVNAFT CUPe prajem, aby aj svojimi výkonmi pozdvihli úroveň tejto súťaže na vyšší stupeň.”

Slovenský pohár je pohárová súťaž organizovaná Slovenským futbalovým zväzom od roku 1970. Najviac (celkovo dvanásť) víťazstiev v ňom získal  futbalový klub ŠK Slovan Bratislava, ktorý v tomto ročníku aj titul obhajuje.

Zdroj: Slovnaft, a.s.

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.