Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
plynovy horak
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: Flickr.com/AZAdam (licencia Creative Commons)
16. decembra 2011 Ostatné od Energia.skSITA

Slovenské domácnosti si v budúcom roku priplatia aj za plyn

Týždeň na Slovensku

Pondelok – 12.12.2011

Z fondu na podporu odstavenia V1 už alokovali 436 mil. EUR. Čerpanie finančných prostriedkov zo zdrojov Medzinárodného fondu na podporu odstavenia reaktora V1 v Jaslovských Bohuniciach (BIDSF) ku koncu septembra tohto roka bolo vo výške 118,74 mil. EUR. (viac informácií)

Slovenské elektrárne, a.s. vo svojich atómových elektrárňach v Bohuniciach a v Mochovciach, aj napriek ich bezpečnosti a spoľahlivosti, vidia bezpečnostné rezervy. (viac informácií)

Regulačný úrad stanoví ceny plynu pre domácnosti z vlastného podnetu. Úrad totiž odmietol návrh Slovenského plynárenského priemyslu zvýšiť ceny plynu o 23 %. (viac informácií)

Slovenské elektrárne uzavreli zmluvy za 2,63 mld. eur. Chcú totiž zrealizovať dostavbu jadrovej elektrárne v Mochovciach. Približne 78 % zmlúv Slovenské elektrárne podpísali so slovenskými a českými spoločnosťami. (viac informácií)

Utorok – 13.12.2011

O slovenské emisie má záujem napríklad aj Svetová banka, ktorá ich plánuje nakúpiť za 2 – 5 miliónov EUR. (viac informácií)

Teplo zdražie pre väčšinu domácností o sedem percent. Zdraženie tepla pocítia aj domácnosti, ktoré odoberajú teplo vyrobené prostredníctvom biomasy v kombinácii so zemným plynom, a to o 4,2 %. (viac informácií)

Streda – 14.12.2011

Domácnosti si v budúcom roku priplatia aj za plyn. Cena zemného plynu pre domácnosti sa v budúcom roku zvýši v priemere o 5,53%. (viac informácií)

Štvrtok – 15.12.2011

Eustream a jeho poľský partner už vyhlásili verejné výberové konanie na výber dodávateľa štúdie uskutočniteľnosti prepojenia medzi prepravnými systémami Poľska a Slovenska. (viac informácií)

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.