Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
vlada_rokovanie_TASR
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Ilustračná snímka: Rokovanie vlády. Foto: TASR/Martin Baumann
22. júna 2012 Ostatné od Energia.skSITA

Slovenská vláda získa väčší vplyv na ceny energií veľkých firiem

Týždeň na Slovensku

Pondelok – 18.6.2012

Zahraniční akcionári SPP priznali rokovania s EPH. Podľa ministerstva hospodárstva rokovania zainteresovaných strán o predaji 49-percentného podielu SPP postupujú pozitívne. (viac informácií)

Súkromný investor plánuje do výstavby bioplynovej stanice v obci Prosiek investovať 3,3 mil. eur. (viac informácií)

Podľa Národného akčného plánu pre energiu z obnoviteľných zdrojov by malo mať Slovensko vyše 930-tisíc metrov štvorcových slnečných kolektorov. To je však podľa odborníkov zrejme ťažko dosiahnuteľné. (viac informácií)

Slovensko obhájilo vysokú úroveň bezpečnosti v oblasti nakladania s vyhoretým jadrovým palivom a rádioaktívnym odpadom na štvrtom posudzovacom zasadnutí Spoločného dohovoru, ktoré sa uskutočnilo na pôde Medzinárodnej agentúry pre atómovú energiu.(viac informácií)

Streda – 20.6.2012

Slovenská vláda získa väčší vplyv na ceny energií veľkých firiem. (viac informácií)

Štvrtok – 21.6.2012

Okresná prokuratúra v Michalovciach na základe ďalších podnetov Úradu pre reguláciu sieťových odvetví (ÚRSO) podala 28. mája tohto roka dva protesty prokurátora proti stavebným povoleniam, ktorými boli povolené stavby fotovoltických elektrární. (viac informácií)

Materiál rezortu hospodárstva, ktorým informovalo, že v spolupráci s Fondom národného majetku (FNM) SR ako 51-% akcionárom Slovenského plynárenského priemyslu (SPP) začne rokovania s Energetickým a průmyslovým holdingom (EPH) o potenciálnej zmene vlastníckej štruktúry spoločnosti Slovak Gas Holding B.V. (SGH), bol zo včerajšieho rokovania vlády SR stiahnutý. (viac informácií)

Malí výrobcovia elektriny z OZE budú oslobodení od dane. (viac informácií)

Piatok – 22.6.2012

Bývalí vrcholoví manažéri TEKO sa nechcú vzdať odstupného, nárokujú si vyplatenie odstupného v celkovej výške takmer 175-tisíc eur. (viac informácií)

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.