Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
7. septembra 2011 Plyn a ropa od Energia.skSITA

Slováci môžu výrazne ušetriť na výdavkoch za plyn

„Cenové porovnanie ukazuje, že príchod konkurencie na trh znamená zníženie priemernej cenovej hladiny. Z tohto princípu profituje najmä koncový spotrebiteľ. V každom prípade je na každej domácnosti, aby si na možnosť zmeny dodávateľa zemného plynu odpovedala slobodne a na základe parametrov, ktoré sú pre ňu prvoradé,“ radí analytik a odborník na energie Michal Hudec.

Modrý plyn, ktorý je produktovou značkou RWE Gas Slovensko, garantuje svojim spotrebiteľom najnižšie ceny na trhu. Pri varení môže domácnosť ušetriť ročne 4 eurá, na ohreve vody 84 eur a na kúrení až 214 eur. Ceny sú porovnané s tradičným dodávateľom plynu SPP. „Svojim zákazníkom garantujeme najvýhodnejšiu ponuku na trhu – spoľahlivú dodávku, zázemie silného partnera RWE a atraktívne ceny. Aj táto analýza poukazuje na to, že dnes je to práve naša spoločnosť, ktorá ponúka najnižšie ceny na trhu a výraznú úsporu,“ zdôrazňuje konateľ spoločnosti RWE Gas Slovensko Miroslav Kulla.

Získať Modrý plyn je jednoduché

Prechod k RWE Gas Slovensko je pre zákazníkov bezplatný a jednoduchý. „Všetky administratívne úkony vybavíme za zákazníka, postačí podpísať zmluvu a splnomocnenie,“ vysvetľuje Kulla. Zákazníci nemusia ani zavádzať nové pripojenia či riešiť iné technické zmeny. Ponuku Modrého plynu môžu získať na Zákazníckej linke 0850 123 998, ktorá je prístupná každý pracovný deň, alebo na www.modryplyn.sk.

Zdroj: RWE Gas Slovensko

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.