Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
13. septembra 2012 Plyn a ropa od Energia.skSITA

Skupina MOL hľadá 80 expertov pre svoju medzinárodnú centrálu

V ponuke sú pracovné pozície pre expertov na oddelenia nákupu, ľudských zdrojov, informačných technológií, a tiež pozície v oblasti obchodu pre analytikov, projektových a sales manažérov. Uchádzači sa môžu hlásiť do 26. septembra 2012 na webovej stránke http://www.randstad.hu/bethechange.

Uvedený náborový program je súčasťou druhého kola kampane „Be the change – Shape the world with us“ („UROB ZMENU – TVARUJ S NAMI SVET“). Jej cieľom je nájsť talentovaných a motivovaných ľudí pre prácu v jednej z najväčších a najrýchlejšie rastúcich spoločností v strednej Európe.

Skupina MOL nedávno zahájila projekt GLOCAL zameraný na zmenu organizácie vedenia spoločnosti, ktorá má podporiť obchodný rast Skupiny. Nová centrála Skupiny MOL situovaná v Budapešti bude zodpovedať za jej strategické riadenie, plánovanie a kontrolu jej aktivít v 40 krajinách.

Zdroj: Slovnaft

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.