Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
elektrina energia pripojenie dodavatel
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: ilustračné, GettyImages
27. januára 2022 Efektívnosť v energetike od Energia.skSITA

Skrachovaného dodávateľa Twinlogy už v domácnostiach zastúpila VSE

Zo strany zákazníkov nie sú potrebné žiadne úkony. VSE zabezpečuje dodávku elektriny ako dodávateľ poslednej inštancie na distribučnom území spoločnosti Východoslovenská distribučná, teda obyvateľom Košického, Prešovského a časti Banskobystrického samosprávneho kraja.

Ubezpečujeme zákazníkov z nášho regiónu, že dodávka elektriny bude pokračovať bez prerušenia. Všetky domácnosti i firmy, chceme zároveň informovať, že o dodávku elektriny sa postaráme automaticky, zo strany odberateľov nie sú potrebné žiadne úkony,“ zdôraznil člen predstavenstva VSE Juraj Bayer.

VSE prijala rozhodnutie v prospech zákazníkov z radov domácností Twinlogy a rozhodla sa týmto odberateľom nastaviť zálohové platby podľa regulovaných taríf v ich základnom cenníku. Odberateľov z radov domácností sa teda nedotknú zvýšené zálohy pre vyššie ceny počas trvania režimu dodávateľa poslednej inštancie.

Inštitút dodávateľa poslednej inštancie trvá najviac tri mesiace. Zákazníci teda majú tri mesiace na to, aby uzatvorili zmluvu s novým dodávateľom, pre ktorého sa rozhodnú. Ak si nového dodávateľa nevyberú, zostávajú automaticky zákazníkom VSE.

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.