Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
SIEA mení miesto pracoviska v Banskej Bystrici
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: Facebook/ Slovenská inovačná a energetická agentúra
24. mája 2021 Ostatné od Energia.skSITA

SIEA v Banskej Bystrici mení miesto pracoviska, zo sťahovania plynie viacero výhod

Pracovisko Slovenskej inovačnej a energetickej agentúry (SIEA) v Banskej Bystrici ostáva v meste, avšak nájdete ho na inej ulici.

Pracovisko SIEA sa presúva do budovy Úradu priemyselného vlastníctva SR (ÚPV SR) na Švermovú ulicu č. 43 v Banskej Bystrici. Jedným z dôvodov presťahovania je šetrenie nákladov.

3 služby na 1 mieste

Pre SIEA má sťahovanie aj iné výhody – vyhne sa plateniu komerčného nájmu a zároveň obslúži slovenských inovátorov pod jednou strechou.

V spoločných priestoroch novej budovy tak budú klientom ponúknuté 3 služby na 1 mieste a to inovácie, energetika a ochrana vynálezov.

Čo tu klienti vybavia

V rámci ÚPV SR bude k dispozícii klientske centrum, audit priemyselného vlastníctva podnikov, podpora malým a stredným podnikom pri registrácii práv duševného vlastníctva, rešerše a patentová knižnica.

Na pracovisku SIEA nájdete konzultačné centrá národných projektov, pracoviská zelená domácnostiam, zvýšenie inovačnej výkonnosti a poradenské centrum Žiť energiou.

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.