Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
27. januára 2018 Obnoviteľné zdroje OZESlnečná energia od Energia.skTASR

SIEA: V 18. kole projektu Zelenej domácnostiam sa vydalo 588 poukážok

„Kolo s alokáciou 1,65 milióna eur bolo uzatvorené v súlade s osobitnými podmienkami projektu Zelená domácnostiam po prekročení vyčlenenej čiastky o 10 % po viac ako deviatich minútach. Vzápätí systém žiadosti aj vyhodnotil,“ spresnila.

Upozornila, že do 30 dní od vydania musia podľa nej domácnosti poukážky spolu so zmluvami odovzdať zhotoviteľom. Na ich využitie a podanie žiadostí o preplatenie majú 3 mesiace.

Avizovala zároveň, že najbližšie 19. kolo projektu Zelená domácnostiam je určené pre zariadenia na výrobu tepla v mimobratislavských regiónoch. Kolo bude otvorené 6. februára 2018 o 15. hod. K dispozícii budú poukážky v hodnote 2,35 milióna eur.

Copyright © TASR 2018

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.