Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Slovenska inovacna a energeticka agentura.png
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.facebook.com
2. októbra 2022 Ostatné od Energia.skSITA

SIEA by chcela zvýšiť informovanosť v oblasti nízkouhlíkového hospodárstva prostredníctvom energetických exkurzií

Vyplýva to z oznámenia o vyhlásení verejného obstarávania. Celková odhadovaná hodnota zákazky je viac ako 214 tis. eur bez dane z pridanej hodnoty. O víťazovi verejnej súťaže rozhodne cena, záujemcovia môžu svoje ponuky predkladať do 25. októbra tohto roka.

Predmetom zákazky je poskytovanie služieb súvisiacich s technicko-organizačným zabezpečením odborných exkurzií predovšetkým pre žiakov, študentov a odbornú aj širokú verejnosť, a to v rámci realizácie národného projektu Žiť energiou, ktorý implementuje SIEA na základe zmluvy o poskytnutí nenávratného finančného príspevku z Operačného programu Kvalita životného prostredia,“ uvádza sa vo vestníku.

Exkurzie by mali smerovať predovšetkým do zariadení využívajúcich premenu energie, informačných centier zameraných na energiu, výrobu elektriny, tepla a chladu a zariadení zameraných na edukáciu v oblasti energetiky, nízkouhlíkových opatrení a obnoviteľných zdrojov energie v rôznych krajoch Slovenska. Predpoklad trvania zmluvného vzťahu je od začiatku budúceho roka do konca októbra 2023 alebo do vyčerpania celkovej zmluvnej ceny.

Predpokladaný počet účastníkov každej jednodňovej exkurzie bude minimálne 30 a maximálne 100. Verejný obstarávateľ počíta s usporiadaním 25 exkurzií. Ich dĺžka je stanovená v rozsahu 2 až 5 hodín a spravidla budú začínať v dopoludňajších hodinách. Cieľ každej exkurzie bude vždy na Slovensku, vzdialený maximálne do 250 kilometrov od miesta výjazdu, respektíve krajského mesta.

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.