Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
30. októbra 2013 Elektrina a elektrická energia od Energia.skSITA

SEPS vyhlásila interné výberové konanie na obstaranie podporných služieb na rok 2014

Interné výberové konanie na obstaranie podporných služieb bude prebiehať v 4 kolách, v ktorých sa budú postupne obstarávať jednotlivé druhy PpS.

Ukončenie podávania ponúk do I. kola výberového konania je 14.11.2013 o 09:30 hod. V I. kole budú obstarávané podporné služby Primárna regulácia činného výkonu, Terciárna regulácia činného výkonu trojminútová kladná a Terciárna regulácia činného výkonu trojminútová záporná.

Ukončenie podávania ponúk do II. kola výberového konania je 22.11.2013 o 09:30 hod. V II. kole bude obstarávaná podporná služba Sekundárna regulácia činného výkonu.

Ukončenie podávania ponúk do III. kola výberového konania je 02.12.2013 o 09:30 hod. V III. kole budú obstarávané podporné služby Terciárna regulácia činného výkonu desaťminútová záporná, Terciárna regulácia činného výkonu tridsaťminútová kladná a podporná služba Zníženie odberu.

Ukončenie podávania ponúk do IV. kola výberového konania je 10.12.2013 o 09:30 hod. V IV. kole budú obstarávané podporné služby Terciárna regulácia činného výkonu desaťminútová kladná, Terciárna regulácia činného výkonu tridsaťminútová záporná a podporná služba Zvýšenie odberu.

Zdroj: SEPS, a. s.

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.