Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
20. septembra 2010 Obnoviteľné zdroje OZE od Energia.skSITA

Seminár: Aktuálne podmienky pripojenia fotovoltických zariadení s výkonom do 100 kW

Bezplatný seminár sa uskutoční v rámci výstavy ELOSYS, pavilón č. 3 (areál výstaviska EXPO CENTER, Pod Sokolnicami 43, Trenčín).

Program:

  • 9:00 registrácia
  • 9:30 prednášky
  • 13:00 obed

Právny rámec a možnosti malých výrobcov elektriny zo slnečnej energie

Čo vyplýva z legislatívy a aká je slovenská prax (Kvetoslava Šoltésová – Slovenská inovačná a energetická agentúra, Pavol Kosa – Slovenská inovačná a energetická agentúra)

Uplatňovanie výnosov Úradu pre reguláciu sieťových odvetví v oblasti výkupu elektriny z obnoviteľných zdrojov energie (Ladislav Gundžaga – Úrad pre reguláciu sieťových odvetví)

Prípadové štúdie

Ako pripraviť, realizovať a prevádzkovať zariadenie na rodinnom dome (Igor Belovič, Schüco International KG)

Technické riešenia zdrojov do 100 kW (Gabriel Michel, Altener s.r.o.)

Panelová diskusia

Postup a súvislosti pri pripájaní malých fotovoltických zdrojov do distribučnej sústavy (Miroslav Jalec – ZSE, Ján Ostrovský – SSE, Ľuboš Holka – VSE).

Vzhľadom na obmedzené kapacity odporúčame potvrdiť účasť najneskôr 3 pracovné dni pred konaním seminára na adrese poradenstvo@siea.gov.sk (správu prosíme označiť predmetom „Fotovoltika“). Podrobnejšie informácie nájdete na oficiálnej stránke podujatia.

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.