Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
23. februára 2012 Efektívnosť v energetike od Energia.skSITA

Schneider Electric je lídrom v riadení infraštruktúry dátových centier

Report IDC vychádza z technického a prevádzkového hodnotenia jednotlivých hráčov na trhu DCIM. Do správy boli zahrnuté aj faktory, ktoré budú podľa IDC zohrávať dôležitú úlohu v najbližších troch až piatich rokoch. „Skutočnosť, že nás spoločnosť IDC označila za lídra trhu DCIM, je potvrdenie kvality našich riešení v riadení infraštruktúry dátových centier,“ povedal Soeren Brogaard Jensen, viceprezident divízie Enterprise Software v spoločnosti Schneider Electric.

Dôležitou súčasťou riešení spoločnosti Schneider Electric v segmente DCIM je systém integrovaného riadenia StruxureWare. StruxureWare for Data Centers Suite je kombinácia platformy DCIM

A softvérových nástrojov Data Center Facility Management (DCFM). Kompletná sada nástrojov ponúka možnosť dáta zhromažďovať, monitorovať, automatizovať, ako aj plánovať a implementovať také funkcie, ktoré umožnia jednotný a široký pohľad na kľúčové fyzické systémy dátového centra.

Do softvérovej výbavy Schneider Electric pre dátové centrá sa vďaka nedávnej akvizícii spoločnosti Viridity s platformou EnergyCenter 2.0 pridávajú ďalšie funkcie. EnergyCenter 2.0 umožňuje analyzovať kapacitu dátových centier a následne optimalizovať jej využitie. Spoločnosť Viridity figuruje v správe IDC ako významný hráč v sektore DCIM, pričom sa v správe uvádza, že EnergyCenter 2.0 je „ľahko použiteľné a ponúka riešenie mnohých hlavných problémov prevádzkovateľov datacentier.“

Zdroj: Schneider Electric

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.