Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
11. októbra 2017 Elektrina a elektrická energia od Energia.skSITA

S TWINLOGY budete aj Vy rozumieť energetike

Je nevyhnutné sa zamyslieť ako z energetiky vytvoriť  tému, ktorá ľudí osloví a ktorá neskončí len zaplatením faktúry. Prečo ľudia nesledujú aj nové trendy v energetike, tak ako napríklad v móde alebo spotrebnej elektronike?

Energetika má obrovský potenciál stať sa „trendy“ a to aj vďaka tomu, že je to jedno z najviac rastúcich odvetví, kde inovácie a nové technológie znamenajú zásadný pokrok v užívateľskom komforte a kvalite života. Nehovoriac o pozitívnych dopadoch na životné prostredie.

V TWINLOGY sledujeme Trendy a Inovácie na dennej báze a neskutočne nás to baví. Pri stretnutiach s klientmi alebo pri telefonických rozhovoroch preferujeme priateľský, ale profesionálny prístup. Komunikujeme so zákazníkmi tak, aby danej problematike naozaj porozumeli. Chceme byť partnerom, na ktorého sa klienti môžu obrátiť a pýtať sa aj tie najzákladnejšie otázky. Vyznávame jednoduchosť, priamočiarosť a hlavne férovosť. Nie je to žiadne cliché, ale náš životný štýl.

Naše firemné hodnoty a prístup vychádzajú z nášho každodenného fungovania. Aj my neradi stojíme v rade alebo čakáme na linke, kým si nás prevezme voľný operátor. Rovnako neklopeme na dvere a nevnucujeme naše ponuky. Prispôsobujeme sa štýlu komunikácie zákazníkov, ak niekomu vyhovuje osobné stretnutie, máme skvelých obchodníkov. Pokiaľ niekto preferuje písomnú komunikáciu, zastihne nás vždy na e-maile, sociálnych sieťach alebo WhatsApp, kde reagujeme okamžite.

Našou ambíciou je nebyť alternatívnym dodávateľom, ale dodávateľom špecialistom a partnerom. V energetike sa na nás môžete spoľahnúť a s TWINLOGY jej budete rozumieť aj Vy.

Kontakt:

TWINLOGY s.r.o. Závodská cesta 2945/38, 010 01 Žilina

www.twinlogy.com

Energy@twinlogy.com

Zákaznícka linka: 0800 820 777

Zdroj: TWINLOGY s.r.o.

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.