Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. decembra 2010 Plyn a ropa od Energia.skSITA

S novými produktami SPP podnikatelia výrazne ušetria

SPP je tradične silný  v kvalite a dostupnosti služieb, svoju ponuku však chce rozvíjať aj prostredníctvom cenových produktov. Pre podnikateľov, ktorí vedia odhadnúť svoju spotrebu a chcú mať istotu, že za zemný plyn zaplatia vždy výhodnejšiu cenu v porovnaní so štandardným cenníkom, sú určené nové produkty VÝHODNE a VÝHODNE EXTRA, vďaka ktorým môže úspora dosiahnuť až 10 % z cenníkovej ceny odobratého zemného plynu. Na druhej strane, odberatelia, ktorí si potrebujú čo najpresnejšie plánovať náklady súvisiace s dodávkou plynu na obdobie kalendárneho roka, určite ocenia produkt FIXNÁ CENA 2011.

VÝHODNE a VÝHODNE EXTRA

Nové produkty Výhodne a Výhodne Extra sú určené pre zákazníkov, ktorí chcú mať istotu, že za zemný plyn platia vždy výhodnejšiu cenu v porovnaní so štandardným cenníkom. Tieto produkty sú určené pre všetkých zákazníkov z radov malých podnikateľov a živnostníkov, ale tiež municipality a zariadenia patriace do ich správy, ktorí si dohodnú odber zemného plynu na 12 prípadne 24 mesiacov. Celková úspora potom závisí od množstva spotrebovaného plynu, tarify a od dohodnutého obdobia na odber zemného plynu.

Vďaka produktom Výhodne a Výhodne Extra získate:

  • garantovanú úsporu nákladov na dodávku plynu podľa vybraného produktu na 12 alebo 24 mesiacov
  • možnosť uzatvoriť zmluvu na produkt VÝHODNE alebo VÝHODNE EXTRA kedykoľvek počas roka (ak zákazník už nemá iný produkt
  • uzatvorenie zmluvy je bez poplatkov
Výhodne Výhodne Extra
výhodnejšia cena v porovnaní so štandardným cenníkom výhodnejšia cena v porovnaní so štandardným cenníkom – dôležité je, aby zákazník dokázal čo najpresnejšie odhadnúť svoju spotrebu plynu
vysoká tolerancia na odobratie zmluvne dohodnutého množstva zemného plynu na úrovni 50 % tolerancia na odobratie zmluvne dohodnutého množstva plynu 20 %
poradenstvo špecialistov SPP pri odhade spotreby

FIXNÁ CENA 2011

Produkt Fixná cena 2011 odporúčame podnikateľom, ktorí si potrebujú čo najpresnejšie naplánovať svoje náklady na energie počas kalendárneho roka 2011. Odberateľ získa od SPP garanciu nezmenenej ceny za zemný plyn od 1.1.2011 na obdobie 12 mesiacov, a to bez ohľadu na prípadné zmeny cenníkovej ceny plynu. Odberateľ sa nezaväzuje k odobratiu  vopred stanoveného množstva plynu a SPP mu zároveň garantuje uplatnenie fixných sadzieb za služby obchodníka na celú spotrebu plynu až do výšky 633 tis. kWh na jednotlivom odbernom mieste.

Vďaka produktu Fixná cena 2011 získate:

  • garanciu ceny na nemennej úrovn
  • prenesenie rizika vyplývajúceho z možných negatívnych výkyvov cien zemného plynu na SPP
  • možnosť naplánovať si platby za zemný plyn na celé obdobie 12-tich mesiacov a tým stabilizovať finančné toky firmy

Ako získať nové produkty SPP

  • osobne na jednom z 19 Zákazníckych centier SPP,
  • telefonicky na Biznis linke SPP 0850 111 565 (počas pracovných dní od 7.00 do 20.00 h), na faxovom čísle 02/ 58 69 90 10, prípadne na e-mailovej adrese biznislinka@spp.sk.

Dôležitou súčasťou ponuky SPP je energetické poradenstvo, vďaka ktorému môžu zákazníci optimalizovať dodávku plynu nielen z hľadiska ceny ale tiež objemu. Užitočné rady vrátane online poradne vedenej technickými špecialistami SPP nájdu zákazníci na webstránke www.sppporadimevam.sk.

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.