Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. októbra 2012 Elektrina a elektrická energia od Energia.skSITA

S Kartou výhod VSE sa dajú ušetriť stovky eur ročne

Kartu výhod VSE ponúka spoločnosť od 1. októbra svojim zákazníkom ako novú a zároveň najvýhodnejšiu ponuku na trhu. Benefity programu Sphere card a asistenčné služby pre domácnosti dáva už od jedného eura mesačne. Rovnaká ponuka čaká aj na zákazníkov sesterskej spoločnosti RWE Gas Slovensko.

Zľavy na nákup produktov a služieb

Karta výhod VSE vystavená v spolupráci s vernostným programom Sphere card, prináša zákazníkom VSE a RWE Gas Slovensko 5 – 30 % zľavy na viac ako 9 000 obchodných miestach v Slovenskej a Českej republike. „Okrem bežných zliav programu Sphere card čaká držiteľov Karty výhod VSE množstvo exkluzívnych a špeciálnych akcií,“ zdôrazňuje Igor Mondek, vedúci úseku Predaj. Napríklad už dnes môžu naši zákazníci s Kartou výhod získať 50 % zľavu na predstavenie v Štátnom divadle Košice alebo si užiť relax na celý deň v Aquacity Poprad za výnimočne nízke ceny. Štvorčlenná rodina môže s Kartou výhod VSE na zľavnených produktoch a službách ušetriť stovky eur ročne.

Praktické asistenčné služby pre domácnosť

„V prípade drobnej nehody v domácnosti, alebo ak si zabuchnete dvere či náhodou rozbijete okno, určite uvítate program asistenčných služieb ,“ dodáva Igor Mondek. Presný popis rozsahu týchto služieb, aktuálny zoznam všetkých poskytovateľov výhod a podmienky využívania Karty výhod VSE sú uvedené na www.vse.sk. Zákazníci môžu informácie získať aj osobne na všetkých 9 kontaktných miestach, telefonicky na Linke VSE 0850 123 333 alebo na info@vse.sk.

Kvalitné služby od VSE

Východoslovenská energetika neustále skvalitňuje svoje služby pre zákazníkov. Za posledný rok sa spoločnosti podarilo vynoviť kontaktné miesta zákazníka a zaviesť v nich vyvolávacie systémy pre riadenie a sprehľadnenie radov čakajúcich zákazníkov. Nezaostáva ani v oblasti sieťových služieb, nedávno ukončila unikátny projekt Zriadenia elektrického napájania pre aktivity mesta Košice a projektov Európskeho hlavného mesta kultúry 2013.

Zdroj: VSE, a.s.

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.