Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
14. novembra 2011 Plyn a ropa od Energia.skSITA

RWE Gas Slovensko má nový predajný kanál. Modrý plyn si kúpite pohodlne z domu

„ON-LINE formulár umožní zákazníkom, aby si pohodlne z domu objednali Modrý plyn. Nemusia nikam chodiť ani telefonovať,“ vysvetľuje konateľ spoločnosti Miroslav Kulla. „Teší nás, že sme prvou spoločnosťou, ktorá prišla s takouto formou elektronického predaja zemného plynu na Slovensku,“ zdôrazňuje M. Kulla. Navrhnutý systém totiž ako jediný umožňuje po vyplnení ON-LINE formulára generovať zmluvu a v PDF formáte ju okamžite poslať zákazníkovi na jeho emailovú adresu.

Výhody elektronického predaja

ON-LINE formulár okrem možnosti pohodlne vybaviť všetko z domu prináša slovenským domácnostiam aj ďalšie výhody, predovšetkým získať Modrý plyn kedykoľvek, teda 24 hodín denne a sedem dní v týždni.

Elektronický predaj uvíta predovšetkým mladá a stredná generácia, pre ktorú je práca s internetom samozrejmosťou. „Očakávame, že elektronický formulár využijú aj domácnosti z regiónov, v ktorých osobný predaj nie je k dispozícii,“ dodáva M. Kulla.

Ďalšie formy predaja

V prípade, že zákazníci preferujú tradičné formy predaja, môžu naďalej volať na Zákaznícku linku 0850 123 998 alebo sa môžu dohodnúť s niektorým z našich predajcov. Predajcovia Modrého plynu sú označený výraznými identifikačnými znakmi, majú odznak s logom Modrého plynu a identifikačnú kartu. Na karte sa nachádza číslo predajcu, ktoré si zákazník môže overiť na Zákazníckej linke. Zákazníci majú k dispozícií aj zákaznícke kancelárie sesterskej spoločnosti Východoslovenská energetika a.s. v regiónoch východného Slovenska, kde môžu zmenu dodávateľa uskutočniť osobne.

Zdroj: RWE Gas Slovensko

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.