Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
bohunice-TASR
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Ilustračná snímka: Jadrová elektráreň Jaslovské Bohunice. Foto: TASR/Michal Svítok
18. januára 2013 Ostatné od Energia.skSITA

Rosatom sa môže podieľať na dostavbe nového jadrového zdroja v Jaslovských Bohuniciach

Týždeň na Slovensku

Pondelok – 14.1.2013

Slovensko má pri Košiciach významné ložisko uránu. (viac informácií)

Utorok – 15.1.2013

Napriek rozdielnemu názoru na jadro chce Slovensko podľa Fica s Rakúskom spolupracovať. (viac informácií)

Streda – 16.1.2013

Ruský Rosatom môže vstúpiť do projektu dostavby nového jadrového zdroja v Jaslovských Bohuniciach. ČEZ Bohunice, a. s., spolu so spoločnosťou JAVYS, a. s., a Rosatom podpísali memorandum, ktoré tretej strane vytvára podmienky pre vstup do projektu. (viac informácií)

Štvrtok – 17.1.2013

Ministerstvo hospodárstva SR považuje medializované informácie o tom, že nemecká spoločnosť E.ON uvažuje o odchode zo Západoslovenskej energetiky (ZSE), za zavádzajúce. (viac informácií)

Ministerstvo hospodárstva SR je pripravené na pripomienky k novele zákona o podpore obnoviteľných zdrojov energií, ktorá vyvolala koncom minulého roka búrlivú diskusiu v parlamente. (viac informácií)

Piatok – 18.1.2013

SR potrebuje podľa Americkej obchodnej komory novú energetickú politiku. (viac informácií)

Vstup ruského Rosatomu do projektu výstavby nového jadrového zdroja v Jaslovských Bohuniciach je podľa SDKÚ-DS netransparentný. SDKÚ-DS vyzýva preto Róberta Fica, aby vysvetlil, v akom štádiu je vstup ruského Rosatomu do pripravovaného projektu jadrovej elektrárne V3 v Jaslovských Bohuniciach. (viac informácií)

V Turčianskych Tepliciach zrejme vyrastie nová biometánová stanica. Výstavba energetického zdroja si vyžiada 13 mil. eur. (viac informácií)

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.