Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
9. októbra 2015 Jadrová energia od Energia.skSITA

Rokovanie medzinárodných expertov v spoločnosti JAVYS, a.s.

Výsledky pôsobenia doterajšej, tridsaťročnej histórie zasadnutí Skupiny technického poradenstva TAG preukazujú, že priama a odborná výmena skúseností, umožňujúca učiť sa z chýb a úspechov iných, vedie k najefektívnejším možným postupom vyraďovania. V tomto duchu sa bude niesť aj stretnutie na Slovensku. Diskutovať sa bude o pokroku v projektoch vyraďovania jadrových zariadení, aktuálne realizovaných vo svete, ale aj o spôsoboch riešenia technických výziev, ktoré toto odvetvie prináša.

Spoločnosť JAVYS víta možnosť organizácie takéhoto etablovaného podujatia, keďže prítomnosť a záujem 26 odborníkov zo zahraničia potvrdzuje vysokú úroveň jej vlastných prác pri vyraďovaní odstavených slovenských jadrových elektrární A1 a V1 a poukazuje na medzinárodné uznanie aktivít spoločnosti JAVYS na nadnárodnej úrovni.

Zdroj: JAVYS, a.s.

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.