Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
12. júla 2011 Obnoviteľné zdroje OZE od Energia.skSITA

REECO Poland podporuje rozvoj energie z obnoviteľných zdrojov

Témou obchodného veľtrhu RENEXPO® Poland je energia z obnoviteľných zdrojov, energeticky efektívna výstavba a renovácie využívajúce komponenty pasívnych domov. REECO Group si uvedomuje aktuálne problémy, ktorým čelí priemysel v Poľsku a práve preto vznikla myšlienka propagovania „mladých“ podnikov. Firmám, ktoré existujú na poľskom trhu menej ako 3 roky, sa ponúka „Špeciálny balíček“ od REECO Poland. Balíček zahŕňa stánok s 50 % zľavou, možnosť zadarmo sa zapojiť do vystavovateľského fóra a stretnutí o spolupráci a dva bezplatné lístky na vstup na konferencie (semináre).

Každý subjekt na veľtrhu bude sprevádzaný výstavou, konferenciou alebo seminárom a vystavovateľským fórom. Organizátor taktiež urobí všetko preto, aby veľtrh navštívil veľký počet profesionálov z priemyslu, rovnako ako jednotlivcov. REECO Group organizuje rozsiahle marketingové kampane, má dosah na 30 tisíc ľudí prostredníctvom poštových služieb, 120 tisíc ľudí cez e-mail, 150 tisíc ľudí dostáva REECO Group newsletter a skupina je tiež v kontakte s vyše 100 tisíc ľuďmi cez asociácie a organizácie.

Vystavovateľ a účastník RENEXPO® Poland získa možnosť zapojiť sa do marketingovej kampane.

RENEXPO® Poland sa zameriava na:

Stavebné firmy, architektov, energetických poradcov, energetických audítorov, priemysel, výrobcov súčiastok, samosprávy, univerzity, farmárov, technológiu, inžinierov, remeslá, služby, energetické obchodovanie, financovanie, propagáciu, poisťovníctvo, investície, obchod, distrubúciu. kancelárie, ministerstvá, asociácie, médiá a podnikanie.

Okrem toho sa spoločnosť REECO Poland SP, s.r.o., pripravuje na „Deň poľnohospodárstva ” a „Deň samospráv”.

Skupina významných jednotlivcov a inštitúcií spojených s poľnohospodárskym životným prostredím sa zapojila do organizácie „Dňa poľnohospodárstva”.

„Deň samospráv” je stretnutie členov miestnych samospráv v snahe o výmenu skúseností v oblasti obnoviteľnej energie a vytvorenie nových kontaktov.

RENEXPO® Poland, predstavujúc širokú škálu energie z obnoviteľných zdrojov, celkom určite zopakuje úspech ostatných obchodných veľtrhov a konferencií, ktoré organizuje REECO Group.

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.