Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Prievidzske tepelne hospodarstvo.png
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.pthas.sk
15. decembra 2021 Teplo a tepelná energia od Energia.skSITA

Prievidzskí teplári vyhlásili dva tendre k budovaniu nového zdroja tepla

Firma dnes zverejnila vo Vestníku verejného obstarávania súťažné podklady k dvom tendrom v súhrnnej hodnote 10,68 mil. eur.

Dôvodom rozsiahlej investície je ukončenie výroby tepla z domáceho uhlia v Elektrárni Nováky na konci roka 2023. Predmetom prvej zákazky s predpokladanou hodnotou 1,2 mil. eur je dodanie a montáž kogeneračnej jednotky v areáli bývalej bane Cígeľ.

Druhá zákazka za takmer 9,5 mil. eur sa týka budovania tepelného napájača, ktorý prepojí základný zdroj tepla v bani Cígeľ s budúcim novým tepelným zdrojom priamo v Prievidzi.

Prievidzské tepelné hospodárstvo vo verejnom obstarávaní zvolilo metódu súťažného konania s rokovaním. Zapojiť sa do neho môže každý subjekt, ale len tie, ktoré prejdú predbežným výberom, budú vyzvané na predloženie prvotných ponúk a ďalšie rokovanie. Lehota na predkladanie žiadostí o účasť vo verejnom obstarávaní bola stanovená do 31. januára 2022.

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.