Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
25. novembra 2011 Plyn a ropa od Energia.skSITA

Priemerný klient ČEZ Slovensko šetrí viac ako 100 eur ročne

ČEZ Slovensko už desať mesiacov ponúka slovenským domácnostiam možnosť šetriť tak na cenách elektriny ako aj plynu. Klienti túto možnosť využili a s ČEZ Slovensko uzavreli  už viac ako 70 000 zmlúv. Približne 70 % klientov sa rozhodlo odoberať od našej spoločnosti obe komodity. V súčasnosti dodávame energie takmer 30 000 klientom, v budúcom roku predpokladáme desaťnásobný nárast v objeme dodaných energií v porovnaní s týmto rokom.

„Všetkým klientom ručíme za to, že aj v budúcom roku budeme lacnejší ako sú tradiční dodávatelia elektriny a plynu“, povedal I. Ďatko. Presnú úsporu si môže každý klient vypočítať na webovej stránke spoločnosti.

ČEZ okrem významnej úspory na cenách plynu a elektriny ponúka jednoduchosť vďaka možnosti mať obe energie od jedného dodávateľa a tiež zázemie najsilnejšieho stredoeurópskeho hráča.

Zdroj: ČEZ Slovensko

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.