Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
2. novembra 2011 Efektívnosť v energetike od Energia.skSITA

Prezentácia UniCredit Bank zarezonovala na výročnej konferencii IBM v Las Vegas

Konferencia Information On Demand patrí k najväčším a najprestížnejším podujatiam spoločnosti IBM. V priestoroch konferenčného centra Mandalay Bay sa stretlo viac ako 10 000 zástupcov z biznisu a technologickej sféry. Konferencia odštartovala v pondelok 24. októbra a počas štyroch dní si učastníci mohli vybrať z ponuky 700 prednášok rozdelených do 4 sekcií: troch technologických (Information Management Forum, Enterprise Content Management Forum a Business Analytics Forum) a jednej biznisovej, ktorá bola určená na diskusiu s výkonnými riaditeľmi a manažérmi (Business Leadership Forum).  Prezentujúci z  IBM  i hostia z komerčného i verejného sektora predstavili úspešné riešenia i novinky z portfólia IBM v oblasti analytiky a optimalizácie (BAO), ktoré firmám pomáhajú z obrovského množstva dostupných dát získať relevatné informácie potrebné v rozhodovacom procese.  Každý deň ľudia na celom svete vytvoria 2.5 trilióna bajtov dát a firmy čoraz intenzívnejšie riešia otázku, ako naplno využiť ich potenciál na ďalší rast a rozvoj.

Viac informácií o konferencii IBM Information on Demand nájdete na stránke  http://www-01.ibm.com/software/data/2011-conference/

O UniCredit

UniCredit je lídrom medzi európskymi bankami so silnými koreňmi v 22 krajinách. Naša celková globálna sieť pokrýva približne 50 trhov, je zastúpená viac než 9 500 pobočkami a zamestnáva viac ako 160  000 ľudí (údaj k 30. júnu 2011). V regióne strednej a východnej Európy UniCredit spravuje najväčšiu medzinárodnú bankovú sieť s takmer 3 900 pobočkami. Skupina pôsobí v Azerbajdžane, Bosne a Hercegovine, Bulharsku, Českej republike, Estónsku, Chorvátsku, Kazachstane, Kirgizsku, Litve, Lotyšsku, Maďarsku, Nemecku, Poľsku, Rumunsku, Rakúsku, Rusku, Srbsku, Slovensku, Slovinsku, Taliansku, Turecku a Ukrajine.

O IBM

Spoločnosť IBM je jednou z najväčších IT spoločností na svete a pod názvom International Business Machines poskytuje klientom svoje služby už viac ako 100 rokov. Celosvetovo pôsobí vo vyše 170 krajinách, pričom neustále rozširuje svoje geografické pokrytie, a zamestnáva takmer 400 tisíc zamestnancov. Poslaním spoločnosti IBM je pomocou integrovaných, flexibilných a efektívnych riešení pomáhať svojim zákazníkom redukovať náklady a zvýšiť tak ich konkurencieschopnosť na trhu.

Na Slovensku spoločnosť IBM aktívne pôsobí od roku 1990. Samostatná pobočka IBM Slovensko s.r.o. bola založená 7. decembra 1992 a jej novým generálnym riaditeľom je Branislav Šebo. Hlavné sídlo IBM Slovensko sa nachádza v Bratislave s pobočkami v Banskej Bystrici a Košiciach.

Zdroj: IBM Slovensko

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.