Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Slovenska elektrizacna prenosova sustava seps.png
Foto: ilustračné, maps.google.com
1. decembra 2023 Efektívnosť v energetike od Energia.skSITA

Predstavenstvo SEPS bolo doplnené o piateho člena

Manažérske zmeny v spoločnosti Slovenská elektrizačná prenosová sústava (SEPS) sú ukončené. Ministerstvo financií SR, ako jediný akcionár, vymenovalo do predstavenstva posledného člena.

Piatym členom predstavenstva sa stal Igor Gallo. Ten sa do podniku vracia po zhruba dvoch rokoch. V slovenskom prevádzkovateľovi prenosovej sústavy pôsobil od roku 2005 do roku 2021. Naposledy bol v spoločnosti vrchným riaditeľom úseku podpory riadenia.

Ministerstvo financií minulý týždeň vymenovalo za predsedu predstavenstva SEPS Martina Magátha. Vo funkcii tak vystriedal Jaroslava Vacha. Podpredsedom predstavenstva sa na základe rozhodnutia jediného akcionára stal Miloš Bikár. Členom predstavenstva sa stal Vladimír Stúpala. Členom predstavenstva zostal Marián Širanc.

Ministerstvo financií vymenilo aj dozornú radu firmy SEPS. Novým predsedom dozornej rady sa stal Radovan Majerský. Ten vo funkcii vystriedal Marcela Klimeka. Ministerstvo financií za nových členov predstavenstva menovalo Pavla Kollára, Ondrej Zaťka, Ivana Kubaša a Ľuboša Hučka. Podpredsedom dozornej rady sa stal spomínaný Pavol Kollár.

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.