Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
eFocus konferencia
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Ilustračná snímka: Konferencia eFocus-u o inteligentných energetických sieťach
16. novembra 2011 Elektrina a elektrická energia od Energia.skSITA

Prednáška: Výzvy pre vytváranie pokrokovej grid infraštruktúry na dodávku elektriny

Ing. Libor Kozubík vyštudoval Elektrotechnickú fakultu na Banskej-Technickej univerzite v Ostrave. V rokoch 1998 – 2005 pracoval na projektoch implementácie informačných systémov v oblasti distribúcie elektriny v Španielsku, Argentíne, Moldavsku a Českej republike. V Českej republike sa podieľal na projekte implementácie informačného systému operátora trhu s elektrinou a na implementácií projektov v oblasti obchodovania s elektrinou. Od roku 2007 pracuje v spoločnosti IBM ako konzultant pre energetiku a utility – oblasť Smard Grids.

Zdroj: eFocus

Energia.sk publikuje príspevok v rámci mediálneho partnerstva s konferenciou „Smart grid/smart metering – trendy v zavádzaní inteligentných meracích systémov v utilitách. Očakávania verzus realita na Slovensku.“

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.