Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
26. januára 2017 Elektrina a elektrická energia od Energia.skSITA

Pracovný seminár Core Consultative Group (CCG)

NARIADENIE KOMISIE (EÚ) 2015/1222. z 24. júla 2015, ktorým sa stanovuje usmernenie pre prideľovanie kapacity a riadenie preťaženia vyžaduje, okrem iného, ​​aby všetci prevádzkovatelia prenosových sústav v rámci EÚ podali spoločný návrh týkajúci sa stanovenia regiónov pre koordinovaný výpočet kapacít, tzv. Capacity Calculation Regions (CCR).

Dňa 17. novembra 2016 rozhodla agentúra pre spoluprácu regulačných orgánov v oblasti energetiky (ACER) o zlúčení regiónov CWE a CEE v pôvodnom návrhu prevádzkovateľov prenosových sústav, čím vznikol nový región pre koordinovaný výpočet kapacít, tzv. Core CCR.

Prevádzkovatelia prenosových sústav pôsobiaci v rámci Core CCR organizujú prvý spoločný pracovný seminár organizovaný v rámci konzultačnej skupiny pre Core CCR, tzv. Core Consultative Group (CCG). 

Ďalšie podrobnosti o pracovnom seminári vrátane programu nájdete tu.

V prípade záujmu sa prosím zaregistrujte prostredníctvom emailu r.ionita@magnus.nl najneskôr do 3. februára 2017. Počet miest je limitovaný

Súvisiace odkazy:

ENTSO-E: CWE-CEE Day-Ahead Flow-Based Capacity Calculation Project

Zdroj: SEPS, a.s.

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.