Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
19. októbra 2016 Elektrina a elektrická energia od Energia.skSITA

Pracovná ponuka v ČEZ-e: Asistent/ka podateľne

Pracovná náplň

Práca s poštou (evidencia došlej a odoslanej pošty, expedícia, skenovanie, atď)

Komunikácia so zákazníkmi (riešenie ich prípadných požiadaviek, poskytovanie informácií)

Administratívna podpora tímu a podpora sekretariátu

Práca 2 – 3 dni do týždňa

Mzda: 4 EUR/hod

Požiadavky

Študent/ka VŠ

Časová flexibilita (aj počas prázdnin)

Ovládanie MS Word, Excel, Office

Skúsenosti v administratíve resp. v komunikácii so zákazníkmi podmienkou

Žiadosti spolu s CV prosím zasielajte na email: cezslovensko3@cez.cz

Zdroj: ČEZ Slovensko

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.