Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
20. marca 2014 Plyn a ropa od Energia.skSITA

Pozvánka na medzinárodnú výstavu CONECO/RACIOENERGIA 2014

Naša spoločnosť sa účastní už 3. ročníka tejto najväčšej výstavy organizovanej na území Slovenskej republiky. Pripravili sme si pre Vás novinky v oblasti CNG a jeho využitia v doprave, poskytneme Vám informácie týkajúce sa dodávok zemného plynu na Slovenskom trhu, ťažnou akciou pre nás je organizácia Odborného seminára so zameraním na zemný plyn v termíne 27.3.2014, na ktorom vystúpia významný predstavitelia a odborníci v plynárenstve. Teší nás, že aj tento rok privítame našich kolegov zo spoločnosti GAZPROM EXPORT, so svojimi zaujímavými pohľadmi a príspevkami. Začiatok seminára je o 10:00 v Expo klube pri hlavnom vchode do areálu výstaviska. Našu expozíciu nájdete na I. poschodí v hale B1.

Pre návštevníkov máme pripravené zvýhodnené cenové ponuky na dodávky zemného plynu v segmente Maloodber a Domácnosti. Priestor pre prezentáciu ponúkame aj našim partnerom a zákazníkom, ktorí si pre Vás nachystali mnoho zaujímavostí, pre ktoré sa Vám určite oplatí prísť.

Tešíme sa na Vás.

Kolektív VEMEX ENERGO.

 

Zdroj: VEMEX ENERGO

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.