Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
22. februára 2011 Plyn a ropa od Energia.skTASR

Porucha na rozvodoch spôsobila v Košiciach prerušenie dodávky tepla

Zamestnanci spoločnosti v súčasnosti intenzívne pracujú na urýchlenom odstránení poruchy. „Zákazníkom TEKO na uliciach Dvorkinova, Clementisova, Povstanie českého ľudu a Maurerova sa ospravedlňujeme, ale dodávky tepla a teplej úžitkovej vody pre túto časť sídliska Dargovských hrdinov môžeme obnoviť až po odstránení technickej poruchy. Robíme všetko preto, aby sa tak stalo v čo najkratšom čase. O ďalšom vývoji budeme verejnosť informovať,“ povedal Milan Habán, výrobný riaditeľ TEKO.

Podľa aktualizovaných infromácií teplári už identifikovali presné miesto netesnosti na potrubí. „Momentálne zisťujeme rozsah poškodenia. Ak nenastanú žiadne komplikácie, dodávky tepla a teplej úžitkovej vody pre ulice Dvorkinova, Clementisova, Povstanie českého ľudu a Maurerova v Košiciach by sme mali obnoviť najneskôr do polnoci dnešného dňa. Robíme všetko preto, aby sa tak stalo čo najskôr,“ spresnil Habán.

Copyright © TASR 2011

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.