Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
21. novembra 2016 Elektrina a elektrická energia od Energia.skSITA

POLÁČEK & PARTNERS získala európskeho experta na súťažné právo

„Z tejto akvizície mám veľkú radosť. S Ivanom sme si sadli aj ľudsky, páči sa mu naša filozofia a koncept človečiny, ktorý ponúkame našim klientom. Vždy sme si stáli za tým, že rozumieme súťažnému právu. S Ivanom sa posúvame na úplne inú úroveň. Vidí do súvislostí, ktorým na Slovensku aj v širšom priestore strednej Európy rozumie málokto. Je tiež člen výskumnej a vedeckej skupiny zaoberajúcej sa efektívnou aplikáciou súťažného práva na Slovensku a má prehľad o smerovaní a perspektívach slovenského súťažného práva,“ povedal Pavol Poláček, zakladateľ a partner advokátskej kancelárie POLÁČEK & PARTNERS.

„Páči sa mi koncept robiť právo inak. Verím mu, fandím mu a chcem sa na tom podieľať. To ma stiahlo z Bruselu. A potom, v poslednom období u nás pozorujem nové významné aktivity Protimonopolného úradu SR a v širšom kontexte aj  Európskej komisie. S protisúťažným konaním sú spojené vážne sankcie. Preto viem, že klientom budeme vedieť poskytnúť špičkový servis, aby sa im vyhli.“ Odkázal Ivan Gašperec.

Advokátska kancelária pripravuje v najbližších týždňoch pre klientov exkluzívny seminár o súťažnom práve, kde sa budú môcť stretnúť s Ivanom Gašpercom a dozvedieť sa z prvej ruky jedinečné informácie zo súťažno-právnej oblasti.

Zdroj: POLÁČEK & PARTNERS

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.