Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
2. novembra 2016 Elektrina a elektrická energia od Energia.skSITA

POLÁČEK & PARTNERS bude naďalej robiť právo inak. Expertne a ľudsky.

Partner a konateľ novej advokátskej kancelárie POLÁČEK & PARTNERS Pavol Poláček všetkých klientov uistil, že si zmenu ani nevšimnú a o ich problémy bude teraz postarané ešte kvalitnejšie.

„Pred štyrmi rokmi sme opustili dobre naštartované kariéry založili sme advokátsku kanceláriu Semančín Poláček. Vtedy sme sa rozhodli robiť právo inak. Ľudsky a expertne, s mimoriadnou pozornosťou venovanou klientom. Chceli sme, aby ľudia u nás pocítili rozdiel. Dostali sme neuveriteľne veľa dobrých odoziev na náš rodinný prístup a prekladanie ťažkých právnických zvratov do zrozumiteľnej človečiny. Aj keď sme boli noví, vyhrali sme niekoľko kľúčových sporov. Naposledy sme pre producentov zelenej energie vydobyli prelomové rozhodnutie na Ústavnom súde. Som na tento príbeh hrdý. Naši klienti nám povedali, že chcú ešte špecializovanejší a osobnejší prístup. Počúvli sme ich a tak sme sa rozhodli vytvoriť dve nové kancelárie, ktoré náš malý zázrak v slovenskom práve budú šíriť pod vlastnými značkami,” vysvetlil Pavol Poláček. 

Advokátska kancelária POLÁČEK & PARTNERS bude poskytovať špecializované riešenia pre problémy klientov v oblasti súdnych sporov a arbitráží, energetiky, súťažného práva a nehnuteľností a stavebníctva. „Teším sa, že budeme môcť klientom riešiť problémy ešte bližšie a expertnejšie. Ani trochu nepoľavíme z našej človečiny a férového prístupu. Už dnes chystáme rozšírenie nášho tímu o špičkových expertov a investujeme do prípravy a vzdelania našich právnikov” uzavrel Pavol Poláček. 

Zdroj: POLÁČEK & PARTNERS s.r.o.

www.polacekpartners.sk

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.