Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
18. júna 2015 Jadrová energia od Energia.skSITA

Podujatie Otvorená elektráreň v Jaslovských Bohuniciach

Podujatie Otvorená elektráreň s bohatým kultúrnym programom, občerstvením a množstvom atrakcií je ideálnym tipom pre sobotný rodinný výlet. Pripravená je bicyklová show, vedomostná súťaž o energii či karaoke, ale aj vystúpenia superstaristov, detských súborov či ocenenie  subjektov regiónov elektrární symbolickým šekom.  

V Jaslovských Bohuniciach prebehne zároveň aj opakujúce sa podujatie V Bohunicách pri kaštieli, spojené s koncertmi, tanečnými show a divadelným predstavením Jánošík po tristo rokoch od Radošinského naivného divadla v amfiteátri.

Termíny podujatí Otvorená elektráreň:

AE Bohunice V2

20. júna

Jaslovské Bohunice

VE Liptovská Mara

27. júna

Liptovská Mara

Populárna víkendová akcia prinesie zábavu, súťaže aj poučenie o závodoch, ktoré vyrábajú elektrinu pre Slovensko so zameraním na bezpečnosť – ukážky práce hasičov a záchranného systému. Od prvého ročníka v roku 2007 navštívilo Otvorené elektrárne takmer 100 tisíc ľudí.

Podujatie plne financujú Slovenské elektrárne, a.s. Viac informácií o podujatí „V Bohunicách opri kaštieli“ nájdete na www.jaslovskebohunice.sk.  

Zdroj: Slovenské elektrárne, a.s.

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.