Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. januára 1970 Ostatné od Energia.skTASR

PLYN: SPP zatiaľ neevidoval žiadne problémy s dodávkami plynu z východu do SR

„Aj keby sa však táto situácia zmenila a prišlo by ku kráteniu či úplnému zastaveniu dodávok plynu z východu, garantujeme, že pohodlie domácností a ekonomika firiem na Slovensku zostanú počas zimy nedotknuté,“ ubezpečil.

„Oproti minulému roku sme navyše zvýšili energetickú bezpečnosť svojich zákazníkov. Vďaka všetkým našim prípravám pred tohtoročnou sezónou dodáme svojim odberateľom plyn bez akéhokoľvek obmedzenia počas celej zimy,“ dodal Holeš.

Slovenský plynárenský priemysel, a. s., je najvýznamnejším dodávateľom plynu na Slovensku, ktorý priamo nadväzuje na takmer 160-ročnú tradíciu slovenského plynárenstva a od roku 2012 úspešne pôsobí aj na trhu dodávky elektriny. Od roku 2014 je vlastníkom 100 % akcií spoločnosti Slovenská republika, ktorá svoje akcionárske práva vykonáva prostredníctvom Ministerstva hospodárstva SR.

Copyright © TASR 2016

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.