Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. januára 1970 Ostatné od Energia.skTASR

PLYN: SPP aj v roku 2015 zostal v SR kľúčovým dodávateľom plynu

„Spolu s novými produktmi sa nám darí udržať si zákazníkov, ktorí oceňujú našu dostupnosť a spoľahlivosť. Zároveň sa k nám v roku 2015 vracajú každý mesiac tisíce zákazníkov. Mnohí po negatívnej skúsenosti s alternatívnym dodávateľom,“ upozornil.

SPP si podľa Holeša výrazne zlepšila aj svoju pozíciu medzi alternatívnymi dodávateľmi elektriny. „V súčasnosti už máme 100.000 aktívnych zmlúv na odber elektriny, pričom rast počtu našich zákazníkov je stabilný. SPP sa tak stal prvou voľbou pre zákazníkov, ktorí menia svojho dodávateľa elektriny,“ poznamenal.

Slovenský plynárenský priemysel, a. s., nadväzuje na viac ako 150-ročnú tradíciu plynárenstva na Slovensku, poskytuje dodávky energií a s nimi spojené služby v SR, aj na medzinárodných trhoch.

Copyright © TASR 2016

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.