Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Voltia - Voltia Greenway
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: Voltia
24. októbra 2017 Elektrina a elektrická energia od Energia.skSITA

Plánujete elektrifikovať vozový park?

Spoločnosť Voltia predstavila platformu pre elektrifikáciu firemnej flotily.  Vznikla s cieľom uľahčiť transformáciu vozových parkov ľahkých úžitkových vozidiel (LCV) na elektrinu. K dispozícii je online a využíva algoritmus, ktorý vám na základe zadaných kritérií vyselektuje najideálnejšie elektrododávky.

Ako to funguje

Na portáli EVXpert najprv užívateľ zodpovie na niekoľko otázok o type jázd, prevádzke a potrebnom ložnom priestore elektrickej dodávky. Na základe týchto odpovedí plus niekoľko ďalších kritérií systém informuje o dostupných vozidlách, ktoré má v databáze. Užívateľ si dokáže bezplatne porovnať a zanalyzovať výstupné modely a nájsť ten, ktorý mu bude najviac vyhovovať.

„Jednou z najväčších bariér pri prechode na elektrické vozidlá je, že ľudia jednoducho nepoznajú všetky možnosti, ktoré sú momentálne na trhu,” uviedol Juraj Ulehla. „Tento portál každému uľahčuje objaviť a porovnať elektrické LCV na trhu a vybrať to, ktoré najviac spĺňa jeho potreby.“

Hlavné kritériá, ktoré používatelia zohľadňujú sú dojazd, nosnosť a objem ložného priestoru. Aplikácia berie do úvahy napríklad aj možnosti nabíjania alebo charakteristiku ciest. V databáze je 24 vozidiel, ďalšie majú pribúdať. Voltia ponúka záujemcom aj hĺbkové konzultácie. Táto služba je spoplatnená.

© energia.sk

Ilustračné foto: Voltia

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.