Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. januára 1970 Ostatné od Energia.skTASR

OZNÁMENIE: Dnes sa konalo mimoriadne VZ spoločnosti SPP, a.s.

Ing. Štefan Slezák je skúsený v oblasti riadenia, financií, energetiky a zahraničnej spolupráce. V rokoch 2007 – 2008 bol riaditeľ pre stratégiu a rozvoj spoločnosti Východoslovenská energetika Košice. Od roku 2009 pôsobil ako konateľ spoločnosti Lalix Investment Management Košice podnikajúcej v oblasti zahraničného obchodu a investičného poradenstva.

Ing. Juraj Ondris má manažérske skúsenosti, ako aj znalosti z legislatívneho a regulačného odvetvia. V rokoch 2001 – 2004 pôsobil ako vedúci oddelenia nových obchodov so zemným plynom v SPP, a.s. Od roku 2004 pôsobil ako riaditeľ sekcie plánovania a riadenia rizík v SPP, a.s.

Ing. Vladimír Klimeš má skúsenosti a znalosti v oblasti riadenia, hospodárstva a energetiky. Od roku 1992 do 1997 zastával funkciu konateľa a riaditeľa Denníka Práca, s. r. o. Bol pri zrode týždenníka o hospodárstve a podnikaní TREND. Od roku 1997 zastáva pozíciu konateľa a riaditeľa v jednej zo spoločností vydavateľskej skupiny Trend Holding, vydávajúcej týždenník TREND a je aj členom jej vedenia. Jeho hlavnou úlohou má byť, podľa názoru Ministerstva hospodárstva a výstavby SR, posilňovanie transparentnosti procesov a investigatívnych prvkov pri správe zvereného majetku.

Informáciu TASR poskytlo komunikačné oddelenie Ministerstva hospodárstva a výstavby SR.

Upozornenie: TASR zverejňuje vyhlásenia, stanoviská, oznámenia v pôvodnom znení, dodanom zadávateľom, bez redakčnej úpravy. V zmysle § 5, ods. 2 zákona č. 167/2008 Z. z. o periodickej tlači a agentúrnom spravodajstve TASR nezodpovedá za obsah týchto informácií. Zverejňovanie vyhlásení, stanovísk a oznámení orgánov verejnej moci vykonáva TASR v zmysle § 3, ods. 5 zákona č. 385/2008 Z. z. o Tlačovej agentúre Slovenskej republiky ako službu vo verejnom záujme.

Copyright © TASR 2010

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.