Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
12. septembra 2017 Elektrina a elektrická energia od Energia.skTASR

Záujem o ENERGOFÓRUM stúpa aj vďaka množstvu atraktívnych noviniek

ENERGOFÓRUM® tento rok spojí elektrinu a plyn pod jednu strechu. Dvanásty ročník podujatia však prinesie aj množstvo zaujímavých noviniek a prekvapení. Účastníci konferencie sa môžu tešiť v prvom rade na nabitý program, o ktorý sa postarajú renomovaní spíkri nielen zo Slovenska, ale i zahraničia. Hviezdami konferencie budú prominentný stratég Nenad Pacek, ktorý firmám poradí, či investovať a rozvíjať energetický biznis napríklad aj na Slovensku a tiež vyhľadávaný expert na marketing produktov v energetike Robert Seeger. Program sa zameria na najnovšie trendy v tomto sektore. Nebudú chýbať prednášky a diskusie na témy, ako napríklad inteligentná energetika, smerovanie domáceho trhu s elektrinou či postavenie zemného plynu v energetickom mixe. Podrobnejšie informácie o programe sú dostupné na webovej stránke: http://www.energoforum.sk/sk/konferencie/energoforum-2017/program/

Ďalšou novinkou konferencie sú nové lukratívne priestory wellness hotela Grand**** v Jasnej. V nádhernom prostredí Demänovskej doliny v Nízkych Tatrách sa stretnú nielen významné osobnosti energetického biznisu a odborníci z branže, ale aj zástupcovia finančného sektora a médií. Aj vďaka tomu je ENERGOFÓRUM® ideálnym miestom na vzájomnú inšpiráciu, získavanie nových užitočných kontaktov a udržiavanie existujúcich obchodných vzťahov. S blížiacim sa termínom konferencie stúpa aj počet prihlásených, jej kapacity sú však obmedzené. Záujemcovia o účasť sa môžu prihlásiť pohodlne online tu: http://www.energoforum.sk/sk/konferencie/energoforum-2017/prihlaska/

Upozornenie: Upozorňujeme odberateľov, že materiály označené skratkou OTS sú poskytované v rámci Originálnej textovej služby a za ich obsah nesie zodpovednosť zadávateľ.

Copyright © TASR 2017

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.