Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. januára 1970 Ostatné od Energia.skTASR

OTS: Významná odborná organizácia z USA zaradila spoločnosť Trina Solar…

Peking 3. augusta /PRNewswire/ (TASR-OTS) – Spoločnosť Trina Solar v poslednej dobe prešla certifikačným testom produktov organizácie PV Evolution Labs („PVEL“, dcérskej spoločnosti DNV GL v úplnom vlastníctve), na základe ktorého bola zaradená medzi špičkové firmy v Správe o bodovacích kartách spoľahlivosti modulov za rok 2017 vydanej spoločnosťou DNV GL.

Produktový kvalifikačný program (PKP) organizácie DNV GL PVEL je integrovaný program zahŕňajúci testy spoľahlivosti modulov a výkonnosti výroby elektrickej energie. Ako typický deštruktívny test, tento certifikačný test pozostáva z 2-4 kôl testov tepelných cyklov IEC, testu vlhkého tepla, testu ožarovania ultrafialovým žiarením, testu dynamickej mechanickej záťaže, testu mrazu a vlhkosti, útlmu PID a testu horúceho bodu. Test PVEL je oveľa prísnejší ako niektoré základné testy typu IEC a UL z hľadiska testovacích podmienok a sekvencie, a preto je obrovskou výzvou pre spoľahlivosť produktu.

Test DNV GL je v odvetví solárnej energie mimoriadne významný. Spoločnosť Trina Solar sa od roku 2014 aktívne zapája do testu DNV GL. V tomto portfóliu testov väčšina modulov od spoločnosti Trina Solar úspešne prešla testami spoľahlivosti produktu na základe miery útlmu vďaka hodnotám nižším ako 3%.

Spoločnosť Trina Solar vykonáva prísnu kontrolu kvality a viac ako 175 individuálnych laboratórnych testov na zabezpečenie takejto vysokej kvalitatívnej úrovne. Keďže fotovoltický modul je produkt orientovaný na investície s dlhým životným cyklom do 25 rokov, je potrebné vybrať si spoľahlivú spoločnosť. Spoločnosť Trina Solar patrí medzi najuznávanejšie a najspoľahlivejšie v odvetví vďaka ponuke najkvalitnejších produktov. Trina Solar dostala hodnotenie špičkový výrobca modulov, nakoľko prešla všetkými sprísnenými testami PVEL s vynikajúcimi výsledkami.

„Výsledok dokazuje vysokú spoľahlivosť a kvalitu našich produktov, zlepšuje nám konkurencieschopnosť našich produktov a pomáha nám získavať dôveru klientov,“ povedala Zhou Weiová, viceprezidentka spoločnosti Trina Solar pre kvalitu. „V budúcnosti, budeme pokračovať vo výskume a vývoji nových produktov na uspokojenie dopytu zákazníkov podľa rôznych aplikovaných scenárov. Chceme byť na čele fotovoltického odvetvia v prospech celého ľudstva.“

O spoločnosti Trina Solar Limited

Spoločnosť Trina Solar Limited je popredný svetový výrobca solárnych fotovoltických modulov, riešení a služieb. Vznikla v roku 1997 ako integrátor fotovoltických systémov a dnes sa zameriava na inteligentnú energiu počnúc inštaláciou, distribúciou cez verejné služby až po developerov na celom svete. Viac informácií nájdete na: www.trinasolar.com. E-mail: press@trinasolar.com

Kontakt:

Zhang Mi

+86-21-60575363

Upozornenie: Upozorňujeme odberateľov, že materiály označené skratkou OTS sú poskytované v rámci Originálnej textovej služby a za ich obsah nesie zodpovednosť zadávateľ.

Copyright © TASR 2017

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.