Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. januára 1970 Ostatné od Energia.skTASR

OTS: TuCon, a.s., sa podieľa na projekte výstavby elektrárne v Grónsku

Celková dĺžka raziacich prác, ktoré bude spoločnosť TuCon, a.s., realizovať nórskou tunelovacou metódou, je 5800 m. Vrtno-trhacie práce budú prebiehať na objektoch: prístupový tunel podzemnej časti elektrárne, hlavný prítokový tunel a odtokový tunel, podzemná strojovňa a trafostanica a ostané prístupové a spojovacie tunely, obslužné objekty a vertikálne šachty.

Razenie bude vykonávané v celoročne zamrznutej hornine, a to do decembra 2010, s dvoma trojmesačnými zimnými prestávkami od začiatku januára do konca marca.

Zuzana Šujanská

Marketing a VO / marketing and PP

TuCon, a.s.

Priemyselná 2

010 01 Žilina

Slovakia

Tel.: + 421 41 51 15 417

Mob.: + 421 908 979 064

Fax: + 421 41 51 15 401

Zuzana.sujanska@tucon.sk

Www.tucon.sk

UPOZORNENIE:

Upozorňujeme odberateľov, že materiály označené skratkou OTS sú poskytované v rámci Originálnej textovej služby a za ich obsah nesie zodpovednosť zadávateľ.

Copyright © TASR 2010

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.