Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. januára 1970 Ostatné od Energia.skTASR

OTS: Spoločnosť Trina Solar dodala v roku 2017 do celého sveta moduly s …

Changzhou, Čína, 30. januára /PRNewswire/ (TASR-OTS) – Spoločnosť Trina Solar, ktorá je globálnym poskytovateľom celosvetových riešení pre solárnu energiu, oznámila, že v roku 2017 dodala do celého sveta solárne moduly s výkonom 9,0 až 9,2 GW. Podľa výsledkov rebríčka „10 top dodávateľov modulov roku 2017“, ktorý publikovala spoločnosť PV-Tech, sa dodávky spoločnosti Trina Solar v minulom roku udržali na druhej priečke, pričom spoločnosť si naďalej uchováva titul najväčšieho dodávateľa na svete s akumulovanou dodávkou presahujúcou 32 GW.

V prvom štvrťroku dosiahli dodávky spoločnosti objem 1966 GW, v druhom až 2481 GW, v treťom štvrťroku to bolo 2092 GW a v posledných troch mesiacoch dodávky ďalej stúpali, takže sa na konci roku dostali na úroveň viac ako 9 GW.

Spoločnosť Trina Solar poskytuje svoju fotovoltiku vo viac ako 100 krajinách a regiónoch celého sveta. V reakcii na čínsku Iniciatívu pásu a cesty spoločnosť rozšírila svoje aktivity aj do krajín zapojených do tohto projektu. Spoločnosť Trina Solar je v súčasnosti najväčším výrobcom fotovoltických článkov vo Vietname, nakoľko tu 6. januára 2017 zahájila výrobu 1 GW solárnych fotovoltických článkov. V Indii spoločnosť Trina Solar dodala moduly s kapacitou viac ako 3 GW, čo prispelo k dosiahnutiu viac než 25-percentného podielu na trhu.

Obchodná divízia projektov solárnej energie spoločnosti Trina Projekt navrhuje, konštruuje, prevádzkuje a predáva solárne projekty v Číne, Spojenom kráľovstve, Spojených štátoch a ďalších európskych a ázijských krajinách. Filozofiou spoločnosti Trina je zapájať sa do celého životného cyklu vývoja solárnych projektov vrátane výberu projektu, návrhu, financovania, vybavenia povolení, inžinierskych prác, obstarávania, výstavby, inštalácie, monitorovania, prevádzky a údržby. Spoločnosť doteraz sprostredkovala dodávku približne 2 GW solárnej energie do rozvodných sietí po celom svete.

V auguste roku 2017 uviedla spoločnosť Trina Solar svoju prvú vlastnú značku fotovoltiky – TrinaHome, ktorá sa rýchlo prebojúva na vedúcu pozíciu na trhu. Spoločnosť bude v priebehu nasledujúcich piatich rokov implementovať plán „milión striech“ zabezpečujúci inštalačný servis fotovoltických systémov Trina pre viac ako jeden milión domácností.

Koncom roku 2017 dosiahli komerčné projekty spoločnosti Trina Solar 500% nárast a dnes ich môžete vidieť v 20 provinciách a mestách v krajine. V budúcich troch rokoch sa spoločnosť zameria na rozšírenie svojej siete na tisíc obchodných partnerov, ktorých výnosy môžu dosiahnuť viac ako 10 miliónov.

V roku 2017 spoločnosť Trina Solar oslávila svoje 20. výročie zdravým, stabilným a trvalo udržateľným rozvojom a odštartovala tiež éru 3.0, v rámci ktorej sa usiluje stať globálnym lídrom internetu vecí v odvetví energetiky.

Kontakt:

Wang Qing,

Qing.wang04@trinasolar.com,

+86-18717942460;

Cao YunDuan yunduan.cao@trinasolar.com

Upozornenie: Upozorňujeme odberateľov, že materiály označené skratkou OTS sú poskytované v rámci Originálnej textovej služby a za ich obsah nesie zodpovednosť zadávateľ.

Copyright © TASR 2018

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.