Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. januára 1970 Ostatné od Energia.skTASR

OTS: S novými produktmi SPP ušetria malé a stredné firmy či organizácie….

Slovenský plynárenský priemysel, a.s., (SPP) ponúka cenové zvýhodnenie pre zákazníkov zo segmentu malé podnikanie a organizácie až do výšky 10 % z ceny zemného plynu. Ponuka platí od 13. septembra 2010.

Cenové zvýhodnenie je určené pre všetkých zákazníkov zo segmentu malé podnikanie a organizácie, ktorí si dohodnú odber zemného plynu na 12 prípadne 24 mesiacov. Miera cenového zvýhodnenia závisí od vybraného produktu a od schopnosti zákazníka predpokladať svoju spotrebu. Celková úspora závisí od množstva spotrebovaného plynu, tarify a od dohodnutého obdobia na odber zemného plynu.

„Trh na Slovensku je stále cenovo citlivý. SPP už tradične poskytuje kvalitné a dostupné služby a zároveň rozvíja aj cenové produkty. Produkty Výhodne a Výhodne Extra sú určené pre zákazníkov, ktorí chcú mať istotu, že za zemný plyn platia vždy najvýhodnejšiu cenu vzhľadom k ich spotrebe,“ zdôraznila Jiřina Repaska, riaditeľka sekcie marketingu SPP.

Produkt Výhodne poskytuje zákazníkovi garanciu zníženej sadzby za odobratý plyn podľa vybraného produktu na 12 alebo 24 mesiacov. Tolerancia na odobratie zmluvne dohodnutého množstva zemného plynu je na úrovni 50 %.

Produkt Výhodne Extra umožňuje zákazníkovi získať najvýhodnejšiu cenu vzhľadom na spotrebu. Dôležité je, aby zákazník dokázal presnejšie predpokladať svoju spotrebu. Tolerancia na odobratie zmluvne dohodnutého množstva plynu je 20 %. Špecialisti SPP však každému záujemcovi pomôžu nastaviť spotrebu na dané obdobie tak, aby im produkt priniesol čo najväčšie výhody.

Napríklad regionálna pekáreň s ročnou spotrebou okolo 60 000 m3, ktorá má dohodnutú tarifu M4, môže s produktom Výhodne Extra 24 ušetriť až 2 089 € ročne.

Reštaurácia so spotrebou približne 6 500 m3 ročne v tarife M3 ušetrí s produktom Výhodne Extra 24 ročne asi 226 €.

Kadernícky salón so spotrebou 1 700 m3 za rok, ktorý používa plyn na ohrev teplej vody a kúrenie, ušetrí ročne cca 35 €.

Zmluvy k týmto produktom môže zákazník uzatvoriť kedykoľvek počas celého roka. Uzatvorenie zmluvy je bez poplatkov.

Všetky podrobné informácie o nových produktoch Výhodne a Výhodne extra môžu zákazníci získať na internetovej adrese www.spp.sk, v časti Malé podnikanie a organizácie. Zákazníci môžu získať informácie aj osobne na jednom z 19 zákazníckych centier, telefonicky na Biznis linke 0850 111 565 (počas pracovných dní od 7.00 do 20.00 h), prípadne na e-mailovej adrese biznislinka@spp.sk.

Slovenský plynárenský priemysel, a.s. (SPP) (www.spp.sk) je nadnárodná energetická spoločnosť a spoľahlivý dodávateľ energií a služieb. SPP priamo nadväzuje na viac ako 150-ročnú tradíciu plynárenstva na Slovensku. Víziou spoločnosti je byť jednou z vedúcich energetických skupín v strednej a východnej Európe so silnou dôverou zákazníkov a obchodných partnerov. SPP poskytuje spoľahlivé a konkurencieschopné dodávky energií a s nimi spojené služby na Slovensku aj na medzinárodných trhoch. Spoločnosť ponúka riešenia pri úspore energií a podporuje iniciatívy zamerané na trvalo udržateľný rozvoj. Akcionármi SPP sú Slovenská republika prostredníctvom Fondu národného majetku (51 %) a konzorcium Slovak Gas Holding pozostávajúce zo spoločností E.ON Ruhrgas a GDF SUEZ (49 %). 

Upozornenie: Upozorňujeme odberateľov, že materiály označené skratkou OTS sú poskytované v rámci Originálnej textovej služby a za ich obsah nesie zodpovednosť zadávateľ.

Copyright © TASR 2010

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.