Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. januára 1970 Ostatné od Energia.skTASR

OTS: Preprava plynu z Ukrajiny

V prípade zastavenia dodávok plynu z Ukrajiny, spoločnosť Eustream je vďaka prijatým opatreniam pripravená okamžite presmerovať prepravnú sieť a začať realizovať reverzný chod zo západu na východ. Eustream môže počas celej doby odstávky prepravovať plyn z Českej republiky (Lanžhot), z Rakúska (Baumgarten) a v prípade záujmu aj z domáceho obchodného bodu. Prepravná sieť dokáže „pretlačiť“ plyn v reverznom toku cez celé územie Slovenska až do Veľkých Kapušian, prípadne aj na Ukrajinu.

Vahram Chuguryan, hovorca Eustream

Eustream, a.s., Votrubova 11/A, 821 09 Bratislava tel. +421 (2) 6250 7134, vahram.chuguryan@eustream.sk, www.eustream.sk

UPOZORNENIE: Upozorňujeme odberateľov, že materiály označené skratkou OTS sú poskytované v rámci Originálnej textovej služby a za ich obsah nesie zodpovednosť zadávateľ.

Copyright © TASR 2013

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.