Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. januára 1970 Ostatné od Energia.skTASR

OTS: Pre solárny projekt Izraelského parlamentu vybrali solárne moduly…

Šanghaj 7. apríla (TASR-OTS)(PRNewswire) – Spoločnosť JA Solar Holdings Co., Ltd. (Nasdaq: JASO) (ďalej len „JA Solar“ alebo „JA“), jeden z najväčších výrobcov vysokovýkonných produktov na výrobu solárnej energie dnes oznámila, že Knesset (Izraelský parlament) použil na ich strešnom solárnom projekte moduly spoločnosti JA PV.

Pri inaugurácii dňa 29. marca odhalil Knesset solárne moduly s kapacitou 450 KW, inštalované na streche parlamentu. Moduly pokrývajú 4650 štvorcových metrov strechy, a sú zatiaľ najväčším solárnym projektom, aký inštalovalo ktorékoľvek národné zhromaždenie na svete. 1500 fotovoltaických panelov zabezpečí asi 10 percent potreby elektrickej energie budovy. Tento solárny projekt, spolu s inými opatreniami na šetrenie energie, by mal do konca roku 2015 znížiť spotrebu elektrickej energie Knessetu o jednu tretinu.

Pán Yuli Edelstein, hovorca Knessetu, povedal: „To, čo sa deje rovno pred vašimi očami, je skutočná revolúcia v hospodárení s energiou. To nie sú len solárne panely, je to zvrat v revolúcii ekologického uvedomenia, ktoré podporujeme v posledných dvoch rokoch.“

Pán Jian Xie, prezident spoločnosti JA Solar, dodal: „Sme veľmi radi, že môžeme spolupracovať s lokálnym distribútorom Ralco a so spoločnosťou EPC company Solargreen, ktorá je dodávateľom modulov pre strešný projekt Knessetu. Tento ikonický solárny projekt je veľmi dôležitý pre rozvoj čistej a obnoviteľnej energie v krajine. To, že sme Knessetu úspešne dodali JA moduly s kapacitou 450 KW, je testamentom vysokej kvality a spoľahlivosti našich PV výrobkov a dokazuje náš stále rastúci globálny vplyv.“

Kontakt: +86-021-60955888/60955999, sales@jasolar.com; market@jasolar.com

Upozornenie: Upozorňujeme odberateľov, že materiály označené skratkou OTS sú poskytované v rámci Originálnej textovej služby a za ich obsah nesie zodpovednosť zadávateľ.

Copyright © TASR 2015

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.