Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. januára 1970 Ostatné od Energia.skTASR

OTS: Optimalizované riešenia HVAC od LG budú v centre pozornosti počas…

Nové produktové portfólio umožní vyššiu mieru užívateľského pohodlia vďaka integrovanému riadeniu a optimálnej účinnosti

Miláno 13. marca (TASR-OTS) – LG Electronics (LG) predvedie v talianskom Miláne svoje vyspelé riešenia a systémy kúrenia, ventilácie a klimatizácie (HVAC) s integrovaným riadením a optimálnou účinnosťou počas veľtrhu Mostra Convegno Expocomfort (MCE) 2018 od 13. do 16. marca.

Stánok spoločnosti LG predstaví riešenia HVAC pre domácnosť aj podniky určené pre európsky trh. Hlavnými lákadlami majú byť komplexné technológie vykurovania vrátane LG Therma V a LG Hybrid Multi ako aj VRF systém (variabilný prietok chladiva) prispôsobený na miestne podmienky. 

LG Therma V Split sa vyznačuje jednoduchou inštaláciou a značne zvýšeným výkonom. Predstaví sa tu tiež výnimočne nákladovo úsporný Hybrid Multi ponúkajúci chladenie, kúrenie a dokonca aj teplú vodu pri minimálnych inštalačných nákladoch. Modulárne zariadenie MULTI V M mieni dobyť európsky trh svojou vysoko flexibilnou inštaláciou.

„Prehliadka vyspelých technológií počas veľtrhu MCE je dôkazom, že spoločnosť LG naďalej obohacuje európsky trh s technológiou HVAC svojimi inovatívnymi riešeniami prispôsobenými špecifickým potrebám zákazníkov,“ povedal James Lee, manažér predaja a marketingu klimatizácií.

O obchodnej divízii klimatizácií LG Electronics

Obchodná divízia klimatizácií LG Electronics je svetovým lídrom v technológiách HVAC a energetických riešeniach s komplexným portfóliom overených výrobkov. Od momentu, kedy táto spoločnosť vyrobila prvú klimatizáciu v Kórei pre domácnosť v roku 1968, si LG dláždi cestu k celkovým riešeniam HVAC už viac ako päť desaťročí prostredníctvom strategického využitia vyspelých technológií. S dobre etablovanou výrobnou bázou a najväčšou kapacitou v odvetví, je spoločnosť LG schopná dodať účinné riešenia HVAC pre komerčný sektor aj pre domácnosti. Široká škála špičkových systémov pre vykurovanie, ventiláciu a klimatizáciu je dôkazom snahy spoločnosti LG ponúkať najoptimalizovanejšie riešenia pre rôzne použitie. V súlade so svojou víziou „Inovácia pre lepší život“ spoločnosť ponúka riešenia, ktoré sa vyznačujú vysokou energetickou účinnosťou a spoľahlivosťou založenou na najmodernejšom know-how a technológiách, ktoré zabezpečia optimálne prostredie pre používateľov. Viac informácií nájdete na: www.LG.com.

  Foto – https://mma.prnewswire.com/media/653664/LG_HVAC_solutions_MCE_2018.jpg

Foto – https://mma.prnewswire.com/media/653665/LG_Heating_MCE_2018.jpg  

Kontakt:

LG Electronics

Chaiwon Moon

Chaiwon.moon@lge.com OR LG-One

Teresa Choi

Teresa.choi@lg-one.com

82-2-3700-2465

Upozornenie: Upozorňujeme odberateľov, že materiály označené skratkou OTS sú poskytované v rámci Originálnej textovej služby a za ich obsah nesie zodpovednosť zadávateľ.

Copyright © TASR 2018

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.