Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
1. januára 1970 Ostatné od Energia.skTASR

OTS: JA Solar vstupuje do partnerstva so spoločnosťou Manitu Solar, aby sa…

Peking, Čína 5. februára (TASR-OTS)(PRNewswire) – Spoločnosť JA Solar Holdings Co., Ltd. (JA Solar), jeden z najväčších svetových výrobcov solárnych produktov, oznámila 25. januára 2018, že vytvorila partnerstvo s firmou Manitou Solar, popredným distribútorom fotovoltiky v Maďarsku s cieľom rozšíriť svoj dosah na východoeurópske trhy. Podľa podmienok dohody o partnerstve bude spoločnosť Manitu Solar distribuovať solárne moduly od JA Solar.

Spoločnosť Manitu Solar, ktorá bola založená v roku 2010, sa venuje dodávke solárnych produktov úrovne Tier-1 a má bohaté skúsenosti v oblasti pozemných aj strešných montáží. Okrem toho si spoločnosť Manitu Solar vybudovala rozsiahlu distribučnú sieť s viac ako 300 miestnymi podnikmi na odberateľskom trhu. Ako zakladajúci člen MANAP (Maďarský zväz fotovoltického odvetvia) a kľúčový člen spoločnosti Polska PV je Manitu Solar jedným z najvýznamnejších hráčov v oblasti solárnych systémov na východoeurópskych trhoch.

Generálny riaditeľ spoločnosti Manitu Solar Norbert Nagy poznamenal: „Spoločnosť Manitu Solar pracuje výlučne s globálnymi dodávateľmi úrovne Tier-1, aby svojim zákazníkom poskytovala najvyššiu kvalitu výrobkov a služieb. JA Solar je na trhu uznávaný hlavne vďake vysokej účinnosti konverzie, vysokému výkonu a spoľahlivosti svojich solárnych modulov. Ich podnikateľská filozofia je vysoko kompatibilná s našou, preto veríme, že naša spolupráca urýchli rozmach zelenej energie v Maďarsku a iných východoeurópskych krajinách.“

Pán Cao Bo, viceprezident spoločnosti JA Solar, povedal: „Spoločnosť JA Solar pokrýva približne 10% svetového trhu so solárnymi elektrárňami. Máme viac ako 20 regionálnych pobočiek a podnikov na celom svete a dodávame solárne produkty viac ako 100 krajinám. Tešíme sa na nové dlhodobé partnerstvá s distribútormi, ktorí chcú, podobne ako my, podporovať rozvoj zelenej energie na celom svete.“

Kontakt:

Sun Xiaorui

86-010-63611888 x1698

Bj.sunxr@jasolar.com

Upozornenie: Upozorňujeme odberateľov, že materiály označené skratkou OTS sú poskytované v rámci Originálnej textovej služby a za ich obsah nesie zodpovednosť zadávateľ.

Copyright © TASR 2018

K téme

Bezplatné novinky z Energia.sk raz týždenne:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov
Copyright © iSicommerce s.r.o. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.